<<< [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] >>> ... z 159

S??owo na Niedziel? 06.11.2016 r.

...Jezus im odpowiedzia??: ”Dzieci tego ??wiata ??eni? si? i za m??? wychodz?. Lecz ci, którzy uznani s? za godnych udzia??u w ??wiecie przysz??ym i w powstaniu z martwych, ani si? ??eni? nie b?d?, ani za m??? wychodzi?. Ju?? bowiem umrze? nie mog?, gdy?? s? równi anio??om i s? dzie?mi Bo??ymi, b?d?c uczestnikami zmartwychwstania...

Dodano: 05 Listopada 2016
1 listopad dzie?? Wszystkich ??wi?tych

1 listopad 2016r w dniu Wszystkich ??wi?tych na cmentarzu parafialnym tak jak ka??dego roku odby??a si? Msza ??wi?ta, której przewodniczy?? Ks. Kanonik mgr Andrzej Biernat z parafii Wniebowzi?cia NMP.

Dodano: 02 Listopada 2016
Og??oszenia - Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwyk??a 30.10.2016r

Przez ca??y listopad o godz. 17.15 b?dziemy odmawiali ró??aniec wypominkowy i Msz? ??w. wieczorow? odprawiali za naszych zmar??ych polecanych w wypominkach. W niedziele ró??aniec o 9.30. Do 08 listopada, w dni powszednie, Msza ??w. po???czona b?dzie z Nieszporami za zmar??ych.

Dodano: 02 Listopada 2016
Bal Wszystkich ??wi?tych 30.10.2016 rok

W niedziel? 30 pa??dziernika w sali ??w. Teresy ks. Marek zorganizowa?? parafialny „Bal Wszystkich ??wi?tych”. Pomaga??a mu w tym schola z KSM. O godz. 17.00 do sali przysz??y dzieci z rodzicami przebrane za dowolnie wybranego  ??wi?tego. By??a modlitwa, ??piewy, pytania i odpowiedzi na tematy ??wi?tych oraz s??odycze.

Galeria zdj?? TUTAJ

Dodano: 31 Październik 2016
Msza ??wi?ta - 30.10.2016r Gratulacjie dla ks. proboszcza

Na Mszy ??w. po og??oszeniach Domowy Ko??ció?? w imieniu wszystkich ksi???y i naszych parafian pogratulowa?? ks. proboszczowi Januszowi nominacji do rangi pra??ata.

Wi?cej zdj?? TUTAJ

Ca??a Msza ??w. do pos??uchania TUTAJ

Dodano: 30 Październik 2016
S??owo na Niedziel? 30.10.2016 r.

EWANGELIA (?k 19, 1-10)
Syn Cz??owieczy przyszed?? szuka? i zbawi? to, co zgin???o
S??owa Ewangelii wed??ug ??wi?tego ?ukasza.

Dodano: 29 Październik 2016
WIELKA RADO??? DLA NASZEJ PARAFII !!!

W pi?tek, 28 pa??dziernika prze??ywali??my uroczysto??? g??ównych patronów diecezji siedleckiej – ??wi?tych: Szymona i Judy Tadeusza. Z tej okazji w katedrze siedleckiej celebrowana by??a Eucharystia, której przewodniczy?? biskup siedlecki Kazimierz Gurda, a koncelebrowali biskup pomocniczy diecezji siedleckiej Piotr Sawczuk, a tak??e licznie przybyli kap??ani.
Na zako??czenie Eucharystii biskup siedlecki og??osi?? nowe godno??ci i odznaczenia. 23 wrze??nia br. Ojciec ??wi?ty Franciszek podniós?? do godno??ci Kapelana Jego ??wi?tobliwo??ci dwóch kap??anów diecezji siedleckiej: ks. pra??ata Jana Dzi?g?, kapelana Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz ks. kan. Janusza Onufryjuka, proboszcza parafii B??. Honorata w Bia??ej Podlaskiej.
Ks. Janusz Onufryjuk - 40 lat kap??a??stwa, od 2003 r. jest kanonikiem gremialnym Kapitu??y Kolegiackiej ?ukowskiej. Pracowa?? najpierw jako wikariusz, a od 24 lat jest proboszczem. Podj??? trud uko??czenia budowy jednego z ko??cio??ów oraz zorganizowa?? parafi? i wybudowa?? ko??ció?? w ?ukowie. Obecnie pe??ni urz?d proboszcza parafii p.w. b??. Honorata Ko??mi??skiego w Bia??ej Podlaskiej i funkcj? wicedziekana dekanatu bialskiego pó??nocnego. Parafia, której jest proboszczem stanowi ??yw? wspólnot? wspólnot, ruchów i stowarzysze??. Na terenie tej parafii istnieje tak??e Katolickie Gimnazjum i Liceum, a w tym roku rozpocz???o swoj? dzia??alno??? Katolickie Przedszkole.

Pra??atura jest tytu??em nadawanym na wniosek i pro??b? biskupa diecezjalnego przez Stolic? Apostolsk?. Stanowi ona znak uznania zas??ug duchownego dla Ko??cio??a. Tytu?? ten uprawnia do noszenia sutanny w kolorze amarantowym. W Ko??ciele polskim zwyczajowo nazywa si? pra??atem równie?? honorowego kapelana Jego ??wi?tobliwo??ci. Ponadto zwyczajowo tytu??u tego u??ywa si? te?? w odniesieniu do czterech kap??anów spe??niaj?cych najwy??sze, okre??lone funkcje w kapitule katedralnej czy kolegiackiej.

Dodano: 29 Październik 2016
Si??a Modlitwy - film

Dodano: 28 Październik 2016
Msza ??w. z okazji Patrona S??u??by Zdrowia 23.10.2016r

8 pa??dziernika Ko??ció?? katolicki obchodzi liturgiczne wspomnienie ??w. ?ukasza Ewangelisty. W tym dniu ??wi?tuje ca??a S??u??ba Zdrowia

Dodano: 25 Październik 2016
Dzie?? wsp??lnoty Domowego Ko??cio??a 23.10.2016r

23 pa??dziernika w naszej parafii wspólnota Domowego Ko??cio??a rejonu Bia??a Podlaska mia??a swój Jesienny Dzie?? Wspólnoty.

Dodano: 25 Październik 2016

<<< [ 82 ] [ 83 ] [ 84 ] [ 85 ] [ 86 ] >>> ... z 159