Odwiedzin: 402024

<<< [ 91 ] [ 92 ] [ 93 ] [ 94 ] [ 95 ] >>> ... z 159

ZES?ANIE DUCHA ??WI?TEGO 15.05.2016r

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego na I Diecezjaln? Pielgrzymk? Kobiet do Pratulina.

Dzisiaj o godz 14.00 po??wi?cenie pól w Ciciborze du??ym i w Ciciborze Ma??ym, a po Mszy ??w. wieczorowej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

Dodano: 16 Maj 2016
S??owo na niedziel? ZES?ANIE DUCHA ??WI?TEGO 15.05.2016r

...A Jezus znowu rzeki do nich: ”Pokój wam! Jak Ojciec Mnie pos??a??, tak i Ja was posy??am”. Po tych s??owach tchn??? na nich i powiedzia?? im: ”We??mijcie Ducha ??wi?tego. Którym odpu??cicie grzechy, s? im odpuszczone, a którym zatrzymacie, s? im zatrzymane”...

Dodano: 13 Maj 2016
Si??dma Niedziela Wielkanocy 08.05.2016r

Uroczysto??? Wniebowst?pienia Pa??skiego

Dzisiaj po??wi?cenie pól o godz. 14.00 w Rakowiskach i Terebeli, za tydzie?? w Ciciborze Du??ym i Ma??ym, te?? o godz. 14.00.
Zach?camy do liczniejszego uczestnictwa w nabo??e??stwie majowym. W niedziele o 17.30, a w dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej.

Dodano: 09 Maj 2016
S??owo na Niedziel? 08.05.2016r.2016r

Jezus powiedzia?? do swoich uczniów:
”Tak jest napisane: Mesjasz b?dzie cierpia?? i trzeciego dnia zmartwychwstanie; w imi? Jego g??oszone b?dzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom, pocz?wszy od Jerozolimy. Wy jeste??cie ??wiadkami tego.

Dodano: 06 Maj 2016
Sz??sta Niedziela Wielkanocy 01.05.2016r

Dzisiejsz? niedziel? rozpoczynamy maj – miesi?c, który w naszej polskiej tradycji jest naznaczony modlitw? razem z Maryj?, Matk? Jezusa i przez Jej wstawiennictwo. Dzisiaj zapraszamy na pierwsze majowe nabo??e??stwo na godz. 17.30. W dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej.

Dodano: 01 Maj 2016
Nabo??e??stwo majowe

Nabo??e??stwa majowe

Maj jest miesi?cem w sposób szczególny po??wi?conym Maryi. Nie tylko w Polsce, ale na ca??ym ??wiecie, niezwykle popularne s? w tym czasie nabo??e??stwa majowe. Nam kojarz? si? one z ma??ymi kapliczkami skrytymi w bzach lub wiejskimi ko??cio??kami, sk?d szeroko po okolicy nios??a si? majowa pie???? ku czci Naj??wi?tszej Panienki.

Dodano: 30 Kwiecień 2016
S??owo na Niedziel? 01.05.2016r.2016r

Jezus powiedzia?? do swoich uczniów:
”Je??li Mnie kto mi??uje, b?dzie zachowywa?? moj? nauk?, a Ojciec mój umi??uje go, i przyjdziemy do niego, i b?dziemy w nim przebywa?. Kto Mnie nie mi??uje, ten nie zachowuje s??ów moich. A nauka, któr? s??yszycie, nie jest moja, ale Tego, który Mnie pos??a??, Ojca.

Dodano: 29 Kwiecień 2016
Imieniny ks. Marka

Czcigodny Solenizancie ksi???e Marku!
Z okazji imienin ??yczymy Tobie, by?? z nadziej? i ufno??ci? pod???a?? za Panem, odwagi, by stale przed lud??mi odkrywa? skarb Bo??ych tajemnic
i strzec wielkiego depozytu jakim jest ??wi?ta Ksi?ga.

Dodano: 25 Kwiecień 2016
Pi?ta Niedziela Wielkanocy 24.04.2016 rok

Wys??uchali??my przed chwil? Listu pasterskiego Episkopatu Polski o pos??udze czynnej w Roku Mi??osierdzia. Mamy dzisiaj okazj? j? poczyni?, albowiem Ojciec ??wi?ty Franciszek zwróci?? si? z pro??b? o pomoc humanitarn? dla Ukrainy. W zwi?zku z tym ks. Biskup Kazimierz Gurda zarz?dza w dniu dzisiejszym zbiórk? do puszek pod ko??cio??ami dla naszych s?siadów.

Dodano: 24 Kwiecień 2016
??DM - Przystanek Bia??a

Dnia 22 kwietnia 2016 roku mia?? miejsce kolejny „Przystanek Bia??a” w ramach przygotowa?? do ??wiatowych Dni M??odzie??y. Tym razem odby?? si? w parafii B??ogos??awionego Honorata. Spotkanie modlitewne zgromadzi??o m??odzie?? z czterech dekanatów: bialskiego pó??nocnego, bialskiego po??udniowego, janowskiego i terespolskiego.

Wi?cej zdj?? TUTAJ

Dodano: 23 Kwiecień 2016