Odwiedzin: 401952

WiÄ?cej zdjÄ?Ä? TUTAJ

Dodano: 21 Marzec 2016
Niedziela Palmowa czyli MÄ?ki Pa??skiej 20.03.2016r

??wiÄ?te Triduum Paschalne rozpocznie siÄ? w Wielki Czwartek MszÄ? ??w. koncelebrowanÄ? zwanÄ? MszÄ? Wieczerzy Pa??skiej o godz. 18.00. BÄ?dziemy dziÄ?kowaÄ?  Panu Jezusowi za dar Eucharystii i Kap??a??stwa. Po Komunii Naj??wiÄ?tszy Sakrament przeniesiemy do ciemnicy. Adoracja do 22.00. Poprowadzi jÄ? Ko??ció?? Domowy.

Dodano: 21 Marzec 2016
Droga Krzy??owa ulicami osiedla 18.03.2016

WiÄ?cej zdjÄ?Ä? -TUTAJ

Dodano: 19 Marzec 2016
Papie?? do neokatechumen??w: dÄ???cie do jedno??ci i pos??usze??stwa Chrystusowi

Na konieczno??Ä? podÄ???ania drogÄ? pokornej i pos??usznej jedno??ci, budujÄ?c komuniÄ? w ??wiecie wskaza?? papie?? Franciszek spotykajÄ?c siÄ? dzi?? tj 18.03.2016r z przedstawicielami Drogi Neokatechumenalnej z okazji pos??ania 250 rodzin z misjÄ? ewangelizacji.

Dodano: 18 Marzec 2016
Sakrament Bierzmowania w naszej parafii 17.03.2016r

17 marca w naszej parafii w trakcie uroczystej Mszy ??wiÄ?tej ks. biskup siedlecki Piotr Sawczuk udzieli?? Sakramentu Bierzmowania. Do tego sakramentu przystÄ?pi??o 151 osób.

Dodano: 17 Marzec 2016
PiÄ?ta Niedziela Wielkiego Postu - 13.03.2016r

Do ??wiÄ?t wielkanocnych pozosta??y ju?? tylko dwa tygodnie – dobrze i owocnie wykorzystajmy te dni. Przede wszystkim pozwólmy, aby Pan dokonywa?? w nas i dla nas wielkich rzeczy.

Dzi?? przypada 3 rocznica wyboru papie??a Franciszka. 13 marca 2013 r nowo wybrany biskup Rzymu, Franciszek, zwróci?? siÄ? z pro??bÄ? o modlitwÄ? w swojej intencji. Uczy??my zatem dzisiaj zado??Ä? tej pro??bie i powierzmy opiece Matki Naj??wiÄ?tszej pos??ugiwanie Chrystusowego Namiestnika. Pod TwojÄ? obronÄ?… . Matko Ko??cio??a, módl siÄ? za nami.

W czwartek o godz. 17.00 ks. biskup Piotr Sawczuk udzieli naszej m??odzie??y sakramentu bierzmowania. PamiÄ?tajmy o nich w naszych modlitwach. Mszy ??w. o 18.00 nie bÄ?dzie.

W piÄ?tek KSM zaprasza na DrogÄ? Krzy??owÄ? ulicami naszej parafii, na którÄ? wyruszymy po Mszy ??w. sprawowanej o godz. 18.00. W tym dniu bÄ?dÄ? trzy Drogi Krzy??owe: 9.00, 16.00 (dla dzieci) i po 18.00. Prosimy wziÄ?Ä? ze sobÄ? ??wiece.

W sobotÄ? od godz. 8.00 pojedziemy do chorych, czekamy na zg??oszenie 4 pojazdów.
W tym dniu bÄ?dziemy czciÄ? ??w. Józefa, Oblubie??ca NMP i patrona Ko??cio??a.

Za tydzie?? Niedziela Palmowa, b??ogos??awie??stwo palm na ka??dej Mszy ??wiÄ?tej. Procesja z palmami o godz. 13,00. Prosimy rodziców o przygotowanie dzieciom palm.

Bialscy duszpasterze oraz organizatorzy ??wiatowych Dni M??odzie??y zapraszajÄ? 20 marca (niedziela) na Misterium MÄ?ki Pa??skiej, które po raz pierwszy w ramach Drogi Krzy??owej przejdzie ulicami Bia??ej Podlaskiej.  Rozpocznie siÄ? o godz. 19.00 w Sanktuarium Mi??osierdzia Bo??ego, a zako??czy w par. WniebowziÄ?cia NMP.

Dzisiaj sÄ? pod ko??cio??em rozprowadzane palmy wielkanocne przygotowane przez uczniów, nauczycieli i rodziców Szko??y Specjalnej, a w przysz??Ä? niedzielÄ? Warsztat Terapii ZajÄ?ciowej przy O??rodku Caritas rozprowadzi stroiki i ozdoby wielkanocne.

DziÄ?kujemy osobom, które z??o??y??y ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa do skarbonki za ??awkami.

• O sile modlitwy ró??a??cowej
  • O krzy??u, który sta?? siÄ? symbolem najwiÄ?kszej Mi??o??ci.

Dodano: 13 Marzec 2016
S??owo na NiedzielÄ? 13.03.2016r

...powiedzieli do Niego: ”Nauczycielu, kobietÄ? tÄ? dopiero pochwycono na cudzo??óstwie. W Prawie Moj??esz nakaza?? nam takie kamienowaÄ?. A Ty co mówisz?”. Mówili to, wystawiajÄ?c Go na próbÄ?, aby mieli o co Go oskar??yÄ?.
Lecz Jezus, nachyliwszy siÄ?, pisa?? palcem po ziemi. A kiedy w dalszym ciÄ?gu Go pytali, podniós?? siÄ? i rzek?? do nich: ”Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na niÄ? kamie??”...

Dodano: 11 Marzec 2016
Akademickie Rekolekcje Wielkopostne 15-16-17 marca

Rekolekcje prowadzi??: ks. Wojciech Hackiewicz - wieloletni duszpasterz akademicki w Siedlcach, obecnie diecezjalny koordynator ??DM Kraków 2016

Dodano: 09 Marzec 2016
Przygotowywanie paczek

Cz??onkowie Diakoni Mi??osierdzia i Domowego Ko??cio??a z ofiarowanych darów we wtorek, 08 marca, rozpoczÄ?li przygotowywanie paczek, które wkrótce dotrÄ? do rodzin.

Dodano: 09 Marzec 2016

<<< [ 94 ] [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] >>> ... z 159