Odwiedzin: 402014

<<< [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] >>> ... z 159

Rodzina Rodzinie

W niedziel? 06.03.2016 r cz??onkowie Domowego Ko??ció??a wraz z Diakoni? Mi??osierdzia zbierali produkty ??ywno??ciowe w ramach akcji "Rodzina-Rodzinie"

Dodano: 07 Marzec 2016
Czwarta Niedziela Wielkiego Postu - 06.03.2016r

Dzi?kujemy ks. Janowi za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych, niech g??oszone S??owo Bo??e przyczyni si? do pog???bienia i umocnienia naszej wiary, a ksi?dzu ??yczymy wielu ??ask Bo??ych na zbli??aj?ce si? ??wi?ta i pe??nienie odpowiedzialnej pos??ugi  kanclerza kurii siedleckiej.
Dodano: 06 Marzec 2016
Rekolekcje Wielkopostne do pos??uchania

4.03.2016 - Pierwszy dzie?? rekolekcji

Konferencja pierwsza - ks. Jan Babik - POS?UCHAJ

5.03.2016 - Drugi dzie?? rekolekcji

S??owo wst?pne i modlitwa o uzdrowienie - ks. Proboszcz Janusz Onufryjuk

POS?UCHAJ

Konferencja druga - ks. Jan Babik - POS?UCHAJ

6.03.2016 - Trzeci dzie?? rekolekcji

Konferencja trzecia - ks. Jan Babik - POS?UCHAJ

S??owo na Niedziel? 06.03.2016r

EWANGELIA (?k 15,1-3.11-32)

Przypowie??? o synu marnotrawnym

S??owa Ewangelii wed??ug ??wi?tego ?ukasza.

W owym czasie zbli??ali si? do Jezusa wszyscy celnicy i grzesznicy, aby Go s??ucha?. Na to szemrali faryzeusze i uczeni w Pi??mie: "Ten przyjmuje grzeszników i jada z nimi".
Opowiedzia?? im wtedy nast?puj?c? przypowie???:
"Pewien cz??owiek mia?? dwóch synów. M??odszy z nich rzek?? do ojca: »Ojcze, daj mi cz???? maj?tku, która na mnie przypada«. Podzieli?? wi?c maj?tek mi?dzy nich. Nied??ugo potem m??odszy syn, zebrawszy wszystko, odjecha?? w dalekie strony i tam roztrwoni?? swój maj?tek, ??yj?c rozrzutnie.

Fotorelacja z Ekstremalnej Drogi Krzy??owej

Galeria - ZOBACZ

Rekolekcje Wielkopostne 2016 rok

Rekolekcje prowadzi ks. Jan Babik, kanclerz naszej kurii

Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2016r

Dzisiejsza niedziela wzywa nas po raz kolejny do nawrócenia i przemiany ??ycia. Opowiada nam jednocze??nie o Bogu cierpliwym, który pragnie wspomaga? nasze wysi??ki i d???enia, by przynosi??y jak najpi?kniejsze owoce.

Dodano: 01 Marzec 2016
S??owo na Niedziel? 28.02.2016r

EWANGELIA (?k 13,1-9)

...Jezus im odpowiedzia??: ”Czy?? my??licie, ??e ci Galilejczycy byli wi?kszymi grzesznikami ni?? inni mieszka??cy Galilei, ??e to ucierpieli? Bynajmniej, powiadam wam; lecz je??li si? nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie. Albo my??licie, ??e owych osiemnastu, na których zwali??a si? wie??a w Siloe i zabi??a ich, by??o wi?kszymi grzesznikami ni?? inni mieszka??cy Jerozolimy? Bynajmniej, powiadam wam; lecz je??li si? nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie”...

Dodano: 26 Luty 2016
DROGA KRZY??OWA w obronie ??ycia 26.02.2016r

Wi?cej zdj?? - TUTAJ

DROGA  KRZY??OWA  w obronie ??ycia

Dodano: 26 Luty 2016
Niedzielne spotkanie z cz??onkami grupy Anonimowych Alkoholik??w

W niedziel?, 21 lutego, w naszej parafii go??cili??my cz??onków wspólnoty Anonimowych Alkoholików, którzy podzielili si? z nami ??wiadectwem swojego ??ycia. Mieli??my okazj? zobaczy?, jak mi??osierny i dobry jest Bóg, który potrafi wyprowadzi? cz??owieka z najwi?kszego grzechu. Ten sam Bóg postawi?? na drodze naszych go??ci wspólnot? ludzi, w??ród których odzyskiwali nadziej? i uzdrawiali w??asne serce.

Dodano: 24 Luty 2016

<<< [ 95 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] >>> ... z 159