ul. Terebelska 50 A, 21-500 Biała Podlaska

Zakończenie sezonu motocyklowego

Aktualności

27 września 2014r w naszej parafii
Bialskopodlascy Motocykliści uczestniczyli we Mszy św.
kończącej sezon motocyklowy.



Słowo Boże na dziś

Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie

(Mt 10, 7-13)

Czytaj Pismo Święte

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com