Odwiedzin: 311532
Ogłoszenia parafialne

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30

Czwarta Niedziela Wielkanocy - Dobrego Pasterza 22.04.2018 r.

 

Dzisiaj rozpoczyna się tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały, tych których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań  spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej drugie spotkanie z cyklu „Mocne….tematy” pt.  Rodzina z problemem uzależnienia – funkcjonowanie rodziny, interwencja kryzysowa, współ - uzależnienie.

Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. modlimy się za naszą Ojczyznę.

Spotkanie przed I Komunią Św. we wtorek i czwartek : I grupa 16.45; druga grupa 18.45 .

We wtorek 24 kwietnia o godz.17.45 w bialskim kinie Merkury spotkanie z Wojciechem Sumlińskim i premiera najnowszej książki.

W środę, 25 kwietnia, przypada święto św. Marka Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje. Na Nowennie będziemy też za przyczyną Matki Bożej polecać Panu ks. Marka z racji imienin. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji życia.

Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej organizuje 26 kwietnia br,(czwartek) Dzień Otwarty. Dyrekcja Szkoły, nauczyciele oraz uczniowie zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia szkoły w tym dniu.(zob. Gabl.)

Na stoliku za ławkami są wyłożone materiały dotyczące Krucjaty Modlitwy w Obronie Poczętych Dzieci .

W bieżącym numerze „Echa Katolickiego” przeczytamy :

 • Relację o powtórnym pogrzebie biskupów naszej diecezji w Janowie Podl.
 • Kogo Bóg powołuje? Jak rozpoznać Jego wezwanie?
 • Jak się dochodzi do świętości i co nie jest świętością?
 • Czy w Kościele są rozwody? Na czym polega stwierdzenie nieważności małżeństwa?
 • O Diecezjalnym Kongresie Trzeźwości.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Teresa Kobiałko, + Bronisław Czyżak, + Antoni Szyc….

Dodano: 22 Kwiecień 2018
Trzecia Niedziela Wielkanocy 15.04.2018 r.

 

Dzisiaj i przez cały tydzień pochylamy się nad Pismem Świętym.        W ramach Tygodnia Biblijnego, we wtorek zapraszamy na krąg biblijny,  a w czwartek na celebrację Słowa Bożego; spotkania rozpoczną się po Mszy św. wieczorowej w sali św. Matki Teresy. Zachęcamy również do osobistej lektury słowa Bożego.

Rozpoczynają się spotkania bliższe przygotowujące dzieci kl. III        do I Komunii św. We wtorek o 16.40 zapraszamy obie grupy. W czwartek o 16.40 pierwsza grupa, a o 18.40 druga. Obecność wszystkich dzieci obowiązkowa.

W piątek na 19.00 zapraszamy chętną młodzież do udziału w Oazie, szczególnie tę, która w czwartek przyjęła sakrament bierzmowania.
Podziękowanie ks Jackowi za przygotowanie młodzieży do bierzmowania……...

W sobotę, w Szpakach odbędzie się „Ojcowski Poligon Duchowy”. To nocne spotkanie dla ojców i mężczyzn naszej diecezji. Rozpocznie się ono o godz. 19.00, a zakończy Mszą św. sprawowaną o północy pod przewodnictwem ks. Bpa Kazimierza Gurdy; szczegółowy program znajduje się na tablicy ogłoszeń. Na to wydarzenie organizujemy wyjazd z naszej parafii; mężczyzn prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub ks. Jacka.

Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy się modlić o nowe powołania do służby w Kościele, kapłańskie, zakonne i misyjne. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 w sali katechetycznej spotkanie z pielgrzymami jadącymi do Wilna.

Katolicka Szkoła Podstawowa  im. Cypriana Norwida informuje, że dobiega końca rekrutacja dla uczniów do klasy IV na rok szkolny 2018/19. Chętnych zapraszają do sekretariatu przy ul Wyszyńskiego 53/55.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej w sali katechetycznej odbędzie się drugi wykład z cyklu „Mocne tematy” - Rodzina z problemem uzależnienia, funkcjonowanie rodziny, interwencja kryzysowa.
W przyszłą niedzielę Bialskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego godz. 9.00 Plac Wolności (zob. gablota).

Od soboty, 21 kwietnia w kinie Merkury wchodzi na ekrany film pt. „Tam gdzie mieszka Bóg”

W bieżącym numerze Echa:

 • O dramacie rolników z powodu choroby ASF
 • Biblia to Księga, po którą warto sięgać każdego dnia
 • O trudnych relacjach synowa/zięć/teściowa
 • Bractwo Małych Stópek.

Zmarli:  +  Janina Kulik...
 

Dodano: 15 Kwiecień 2018
„Ojcowski Poligon Duchowy” - 21 kwietnia 2018 roku

 

Już po raz drugi Klub Ojca działający przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach wraz z Klubem Ojca z Łukowa zapraszają mężczyzn z diecezji siedleckiej na „Ojcowski Poligon Duchowy”. Odbędzie się on w sobotę 21 kwietnia 2018 roku. Ubiegłoroczne spotkanie w Kodniu zgromadziło blisko 200 ojców. Skąd pomysł? Dlaczego taka nazwa? Bycie dobrym ojcem wymaga dziś nieustannej walki - także i tej duchowej - o swoją rodzinę, własną świętość. Ojcostwo to powołanie i jednocześnie najważniejsza kariera w życiu mężczyzny…
Tym razem spotkamy się w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Szpakach - szczególnym miejscu kultu św. Józefa. 
Program „Duchowego Poligonu”:
19.00 - Zawiązanie wspólnoty
19.10 - Męskie uwielbienie śpiewem
19.30 - Konferencja „Być ojcem jak Św. Józef" - Ks. Tomasz Zaczkiewicz - Pallotyn - proboszcz parafii św. Wincentego Pallotiego z Warszawy
20.15 - Męskie uwielbienie śpiewem
20.30 - Świadectwo męskiej wspólnoty – Andrzej Lewek i ojcowie z grupy Mężczyźni Św. Józefa z Krakowa
21.00 - Apel Jasnogórski – ks. Paweł Siedlanowski
21.20 - Agapa (gorący posiłek)
22.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
         - Spontaniczna modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przeproszenia i prośby
         - Nabożeństwo różańcowe poprowadzone przez ojców z KO Siedlce
         - Litania do Św. Józefa
23.45 - Przygotowanie do Eucharystii
00.00 - Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy.

Serdecznie pozdrawiamy w Panu
Ks. Paweł Siedlanowski – opiekun duchowy
Jerzy Dmowski - Klub Ojca Siedlce
Dariusz Szychta - Klub Ojca Łuków

Z naszej parafii organizujemy wyjazd na to spotkanie.

Zapisy w zakrystii lub u ks. Jacka.

Wyjazd 21 kwietnia, o godz. 17.30 z parkingu przy kościele bł. Honorata.
Koszt przejazdu 15 zł.


 

Dodano: 09 Kwiecień 2018
Druga Niedziela Wielkanocy Miłosierdzia Bożego 08.04.2018r

 

Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Doświadczamy Bożego miłosierdzia w naszym życiu i to powinno nas skłaniać do okazywania miłosierdzia innym, a szczególnie najbardziej potrzebującym. Otaczajmy modlitwą, tych którzy zajmują się działalnością charytatywną w naszej parafii.

Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest ona obchodzona jako Dzień Świętości Życia Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można złożyć przyrzeczenie trwającej 9 miesięcy modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego.

W czwartek na godz. 17.00 przyjedzie do nas ks. biskup Piotr Sawczuk i udzieli naszej młodzieży gimnazjalnej sakramentu bierzmowania. Mszy św. o 18.00 nie będzie.

W sobotę 14 kwietnia o godz. 12.00 w Kolegiacie Janowskiej, dawnej katedrze diecezji podlaskiej, pod przewodnictwem arcybiskupa Stanisława Budzika, metropolity lubelskiego, będzie sprawowana Eucharystia za zmarłych biskupów wygnańców, a po niej w kryptach Kolegiaty zostanie odmówiona modlitwa przy trumnie z doczesnymi szczątkami biskupa Szymańskiego, sprowadzonymi z Łomży, oraz trumnie z ziemią z grobu arcybiskupa Gutkowskiego. Ksiądz biskup Kazimierz Gurda zaprasza Księży, Osoby Życia Konsekrowanego i wszystkich Wiernych Świeckich do udziału w tych uroczystościach.

Za tydzień Niedziela Biblijna, 10 minut przed każdą Mszą św. będzie czytane Pismo św.

W dniach 13 i 14 kwietnia w Białej Podlaskiej zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej między duchownymi kilkunastu diecezji. Gospodarzem będzie bialska AWF.

Wspólnota Wiernej Miłości Małżeńskiej SYCHAR zaprasza na uroczystą inaugurację Ogniska w Białej Podlaskiej, w Kościele św. Antoniego w niedzielę 15 kwietnia o godz. 15.30. Przed Mszą św. o 15.00 Koronka, a po Mszy św. spotkanie formacyjne.(na stoliku są wyłożone materiały).
W przyszłą niedzielę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpoczynają się Koncerty Muzyki Sakralnej.   

                           

W bieżącym numerze Echa Katolickiego:

 • O rozumieniu Koronki do Bożego Miłosierdzia
 • Jak rodziło się powołanie św. s. Faustyny Kowalskiej
 • Czego uczy nas św. o . Pio
 • O mądrym wspieraniu osób zmagających się z problemem niepłodności Jak nie dać się nabrać na niekorzystne umowy proponowane przez nieuczciwych domokrążców.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Wacław Lubaszewski i Bronisław Danieluk……...

 

Dodano: 09 Kwiecień 2018
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 1 i 2 kwietnia 2018

 

Msze św. dzisiaj  będą sprawowane w porządku niedzielnym. W II dzień świąt  wspieramy duchowo i materialnie wyższe uczelnie i szkoły katolickie  przeznaczając dzisiaj tace na ten cel.

Uroczyste świętowanie Wielkanocy, rozciąga się na oktawę. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tygodniu wielkanocnym przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Uczcijmy te dni przez przyjęcie Komunii św. i udział w nabożeństwach. Wszystkie Msze św. będą sprawowane z modlitwami ku czci Chrystusa zmartwychwstałego.

5 kwietnia po Mszy św. wieczorowej modlitwy za kapłanów i o powołania.

6, 7 i 8 kwietnia Triduum przed Dniem Świętości Życia, modlitwy o 17.40.

9 kwietnia Dzień Świętości Życia (na Mszę św. wieczorową przynosimy świece).

Od jutra będzie można się wpisywać do Księgi Obrońców Życia(stolik za ławkami).

Do niedzieli włącznie, codziennie o godz. 15.00, zapraszamy na koronkę i nowennę przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.

Za tydzień, po Mszy św. sprawowanej o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św.

Również po Mszy św. sprawowanej o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie uczestniczących w tegorocznej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej oraz jej sympatyków.

W przyszłą niedzielę Mszą św. w kościele św. Antoniego o godz. 11.30 odprawioną w int. ofiar katastrofy smoleńskiej rozpoczną się obchody 8 rocznicy tej tragedii.. Zapraszamy.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Termin  18 – 20 maj. Nawiedzimy też sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej płynąc z Augustowa statkiem pokonując śluzę w Przewięzi. W drodze powrotnej z Wilna wstąpimy do Trok gdzie na wyspie malowniczego jeziora zobaczymy słynny zamek trocki. Koszt 450 zł. Zapisy i program pielgrzymki w zakrystii.

Przystępujemy do zasypywania i niwelowania terenu pod przyszłą budowę kościoła w Rakowiskach. Przyjmujemy tylko ziemię i drobny gruz po uprzednim zawiadomieniu sołtysa Rakowisk p. Popławskiego.

W gablocie znajdziemy informację dotyczącą IX Zjazdu Absolwentów Szkół Bialskich – Kraszewskiego i Emilii Plater.                                      

W najnowszym numerze Echa Katolickiego:

 • o rozpoczętym procesie beatyfikacyjnym ks. bpa Ignacego Świrskiego,
 • rozważania dotyczące zmartwychwstania i symboliki pustego grobu 
 • relacje z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności  + Marek Tomaszewski ……..
 

Dodano: 03 Kwiecień 2018
Niedziela Palmowa Męki Pańskiej 25.03.2018r


  Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień, doroczny obchód Misterium Paschalnego Chrystusa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy św.

 

Dodano: 25 Marzec 2018
Czytaj więcej
Egzamin przed I Komunią Św.

 

Egzamin przed I Komunią Św.

04.04.2018 16.00 – kl. IIIA 17.00 – IIIE 
05.04.2018 16.00 – kl. IIIB 17.00 – IIIC
06.04.2018 16.00 – kl. IIID
04/05.04.2018 16.30 pozostałe klasy z innych szkół
9.04.2018 16.30 – kl. IIIG 17.15 – IIIF
10.04.2018 16.30 – kl. IIIH 17.15 - IIIi

Dodano: 19 Marzec 2018
Czytaj więcej
Piąta Niedziela Wielkiego Postu 18.03.2018 r

 

Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej wykładem: „Uzależnienia – rozpoznanie, fazy, rodzaje” rozpoczną się w naszej parafii  spotkania Akademii Świadomości Społecznej. Zapraszamy  w trzecie niedziele miesiąca za wyjątkiem świąt i wakacji. Spotkania mają charakter otwarty, odbywać się będą w kościele.

W dniu dzisiejszym uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych pod kościołem rozprowadzają palmy wielkanocne wykonane przez nich samych, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Nabywając palmę sprawimy uczniom wielką radość. Będzie też możliwość nabycia baranka do koszyczka ze święconką i na stół świąteczny.

Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła. Centralne uroczystości i suma odpustowa w Szpakach o godz.19.30. W naszej parafii Msza św. z zawierzeniem mężów i ojców św. Józefowi o godz. 18.00.
Zapraszamy.

Do chorych pojedziemy  we wtorek od godz. 9.00, prosimy o samochody.

W piątek, Mszą św. sprawowaną o godz. 20.00, rozpocznie się w naszym kościele Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zapisy trwają przez internet, szczegóły na plakacie i naszej parafialnej stronie internetowej i facebooku. Pakiety można odbierać w kancelarii parafialnej. Tej samej nocy, w kościele św. Antoniego, będzie trwała całonocna, ekstremalna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Za  tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy św. pobłogosławimy palmy. Przed Mszą św. o godz. 13.00 zgromadzimy się przed kościołem, skąd wyruszy uroczysta procesja na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.

W Niedzielę Palmową zapraszamy na przeżywanie tradycyjnej Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta. Wyruszy ona z parafii św. Anny o godz. 19.00 do kościoła Św. Michała Archanioła, na ul. Pokoju (dlatego nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu z racji 25 dnia miesiąca).

W Echu Katolickim przeczytamy:

 • Jak  interpretować słowa papieża Franciszka  na temat intencji Mszy św.
 • Jak rozumieć słowa  „wynagradzać Panu Bogu” i „zadośćuczynienie drugiemu człowiekowi”.
 • Bojaźń Boża to nie strach
 • Poradnie życia rodzinnego pomagają nie tylko narzeczonym Świadectwo uczestnika Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.


W minionym tygodniu zostali pochowani: + Waldemar Bieliński i Marcin Baczyński…..

 

Dodano: 19 Marzec 2018
Czwarta Niedziela Wielkiego Postu 11.03.2018 r

 

Dziękujemy Księdzu Michałowi Mościckiemu za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych, niech głoszone Słowo Boże umocni nas w wierze. Życzymy księdzu wielu Łask Bożych na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pańskiego i w dalszej posłudze kapłańskiej.

Od dzisiaj  zapisujemy na wyjazd do chorych w dniu 20 marca od godz. 9.00.

W Wielkim Poście gromadzimy się na nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątek: 9.00, 16.00, 17.15 i 18.40 a gorzkie żale w niedziele po Mszy św. o 10.00 i   18.45.

We wtorek, 13 marca przypadnie 5 rocznica wyboru papież Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego naszymi modlitwami.

W dniu 16 marca (piątek) po raz trzeci w Białej Podlaskiej odbędzie się Droga Krzyżowa. Trasa liczy 12 km. Rozpocznie się Mszą św. w par. Wniebowzięcia o godz. 19.00. Ostatnia stacja będzie w kościele Chrystusa Miłosiernego. (zob. gablota).

W piątek, 23 marca, Mszą św. sprawowaną o godz. 20.00 w naszym kościele, rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. W tym roku do wyboru będą dwie trasy: bł. Honorata (długości 41 km) i św. Mikołaja (długości 44 km, prowadząca do Międzyrzeca). Zapisy przez stronę internetową www.edk.org.pl. Szczegóły na plakacie.

W sobotę, 24 marca młodzież z całej diecezji spotyka się w Siedlcach na wspólnym uwielbieniu Boga. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00. Wyjazd autokarem, zapisy u ks. Łukasza.

Pod kościołem są rozprowadzane baranki wielkanocne do koszyczka ze święconką i na stół świąteczny. Ofiary zostaną przekazane na CARITAS w Siedlcach.

W przyszłą niedzielę uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych będą rozprowadzać w naszej parafii palmy wielkanocne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Zachęcamy do ich nabywania.

Od przyszłej niedzieli w naszej parafii po Mszy św wieczorowej rozpoczną się wykłady AKADEMII ŚWIADOMOŚCI SPOŁECZNEJ z cyklu : „Mocne tematy”. Pierwszy wykład p.t. Uzależnienia – rozpoznanie, fazy, rodzaje. Poprowadzi Edyta-Borys – Frończuk, psychoplog biegły sądowy. Spotkanie ma charakter otwarty. Na stoliku za ławkami są wyłożone ulotki podające tematy na cały rok.


9 kwietnia dwa spotkania z p. Jackiem Pulikowskim w PSW na ul. Sidorskiej godz. 11.00 i w WodKanie na ul. Narutowicza godz. 17.00. (zob. gabl.)

Przez cały marzec w Oddziale Głównej Biblioteki Lekarskiej przy ul. Brzeskiej 1 można zwiedzać wystawę o niezłomnej sanitariuszce Danucie Siedzikównie ps. Inka

Dyr. Lubelskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzaccju i Modrnizacji Rolnictwa Krzysztof Gałaszkiewicz informuje, że tylko do 14 marca 2018 roku można składać oświadczenia potwierdzające brak zmian w tegorocznym wniosku w porównaniu z wnioskiem złożonym w 2017 roku. Oświadczenie zastępuje składanie wniosku o płatności bezpośrednie w 2018 r.

Dzisiaj można do puszek złożyć ofiarę na leczenie chorej Amelii Chybowskiej. Lekarze w Polsce nie są w stanie jej pomóc. Za granicą koszt leczenia jest bardzo wysoki. Skarbonka jest przy stoliku z barankami.

W bieżącym numerze Echa Katolickiego:

 • Świadectwo uzdrowienia za przyczyną św. Józefa
 • Czy można wierzyć w sny
 • O geniuszu kobiety
 • Na czym polega prawdziwa pobożność
 • Dlaczego znajomość historii swojego narodu i uczciwe rozliczenie z przeszłością są tak ważne.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności : + Tomasz Jarząbkowski…….

Dodano: 11 Marzec 2018
Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2018 r

 

W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg i trzeba zatroszczyć, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem. Dlatego zachęcamy wszystkich parafian do udziału w rekolekcjach wielkopostnych , które rozpoczniemy w najbliższy piątek.

Program rekolekcji:

Piątek – 9 marca
6.30 Msza św. z nauką ogólną
9.00 Msza św. z nauką ogólną, Droga Krzyżowa
11.00 Msza św. z nauką ogólną
15.30 Droga Krzyżowa z nauką dla dzieci
17.00 Msza św. z nauką dla młodzieży
18.30 Msza św. z nauką ogólną, Droga Krzyżowa i kolejne
rozważanie o ranie Jezusa Chrystusa

Sobota – 10 marca
6.30 Msza św. z nauką ogólną
9.00 Msza św. z nauką ogólną
11.00 Msza św. z nauką dla starszych, chorych i cierpiących
15.30 Msza św. z nauką dla dzieci
17.00 Msza św. z nauką dla młodzieży
18.30 Msza św. z nauką ogólną

Niedziela 11 marca - zakończenie rekolekcji.

Spowiedź w piątek i sobotę 15 min przed każdą Mszą św.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 kolejne spotkanie dla młodzieży. Jeżeli ktoś chce się dołączyć do tej grupy – zapraszamy.

W najbliższą środę, 7 marca, o godz. 19.00 ks. bp Piotr Sawczuk będzie przewodniczył nieszporom, w czasie których
I wspólnota neokatechumenalna uroczyście wyzna wiarę.

Za tydzień po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

Bardzo prosimy, aby wypełnione produktami spożywczymi i chemicznymi, torby miłosierdzia składać do „skrzyni miłosierdzia”, która stoi w bocznej kaplicy, aby Diakonia Miłosierdzia mogła rozpocząć przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących.

Msza Św. w intencji osób uczestniczących w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej odbędzie się 23 marca, o godz. 20.00 w naszym kościele. Do przejścia będą, do wyboru dwie trasy: jedna prowadząca do kościoła św. Antoniego w Białej Podlaskiej, długości 41 km (tak jak w roku ubiegłym), a druga do kościoła św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim, długości 44 km.

W sobotę, 10 marca, w Szpakach rozpoczyna się nowenna ku czci św. Józefa; codziennie o godz. 19.30. Szczegóły na plakacie.

 


W bieżącym numerze Echa Katolickiego:

 • Czym jest Ekstremalna Droga Krzyżowa
 • Cenne relikwie Krzyża Świętego odnalezione w jednej z parafii naszej diecezji
 • Czym jest dar umiejętności
 • O siedmiu radach Ojca Pio.

W minionym tygodniu odeszły do Pana: Nowicka Wiera i Niewiadomska Krystyna...

Dodano: 04 Marzec 2018

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30

Projekt i wykonanie Orange Computers