Og??oszenia - XVII Niedziela Zwyk??a - 26.07.2015r

Dzisiaj o godz. 19.00 ostatnia z czterech katechez dla rodziców i chrzestnych.

Ze wzglÄ?du na przypadajÄ?ce dzisiaj wspomnienie ??wiÄ?tych Joachima i Anny, rodziców NMP pamiÄ?tajmy w modlitwie o naszych rodzicach i dziadkach.

W sobotÄ?, 1 sierpnia z parafii WniebowziÄ?cia N M Panny po Mszy ??w. sprawowanej o godz. 6.00 wyruszy Piesza Pielgrzymka Podlaska na JasnÄ? GórÄ?.

Zapisy do grupy 10A bÄ?dÄ? w dniach 29, 30, 31 lipca w godz. 17.00 - 19.00 w salce pod plebaniÄ?. Koszt wpisowego 120 z??, prosimy o przyniesienie banda??y.

Zdawanie baga??y, 31 lipca w godz. 16.00 - 19.00 na parkingu przy ko??ciele b??. Honorata. Przewodnikiem grupy 10A bÄ?dzie wikariusz naszej parafii ks. Marek Strze??ysz.

Karty duchowego pielgrzyma prosimy dzisiaj odbieraÄ? w zakrystii.

Od soboty, 1 sierpnia, po Mszy ??w. o godz. 20.00, bÄ?dziemy odprawiali apel pielgrzymkowy - zapraszamy. Do??Ä?czymy do apelu litaniÄ? do NMP z racji pierwszej soboty miesiÄ?ca.

Sierpie?? to miesiÄ?c pielgrzymek do sanktuariów maryjnych, a zarazem miesiÄ?c pamiÄ?ci o wa??nych wydarzeniach z historii naszego narodu. Biskupi polscy apelujÄ? do nas i do wszystkich wiernych Ko??cio??a katolickiego w naszej Ojczy??nie, aby??my prze??yli go w trze??wo??ci. W zwiÄ?zku z tym zachÄ?camy do podejmowania zobowiÄ?za?? abstynenckich od alkoholu w sierpniu lub przez d??u??szy czas.

Za tydzie?? pierwsza niedziela miesiÄ?ca, po Mszy ??w. o godz. 10 procesja eucharystyczna.

Dzisiaj po Mszach ??w. zbierane sÄ? ofiary do skarbonek na operacjÄ? Marysi Tchórzewskiej z Siedlec.

- O pierwszej pustelnicy w naszej diecezji

- Czy uzdrowienie jest dzisiaj mo??liwe

- Czy ka??de ma????e??stwo da siÄ? uratowaÄ?

- Czym grozi za??ywanie dopalaczy

- Dlaczego protestujÄ? hodowcy czarnej porzeczki.

Dodano: 28 Lipiec 2015