Og??oszenia - XVIII Niedziela Zwyk??a 02.08.2015r

Postarajmy siÄ? odpowiedzieÄ? na apel biskupów polskich, wzywajÄ?cy nas do trze??wo??ci i abstynencji w sierpniu.

Dzisiaj mo??emy zyskaÄ? odpust Porcjunkuli, wyproszony przez ??w. Franciszka z Asy??u, gdy objawi?? mu siÄ? Pan Jezus; kto pobo??nie dzi?? nawiedzi swój ko??ció?? parafialny, odmówi w nim Ojcze nasz i WierzÄ?, oraz przyjmie komuniÄ? ??w. i pomodli siÄ? w intencjach papie??a, zyskuje odpust zupe??ny.

Wczoraj po Mszy ??w. odprawionej o 6.00 w par. WniebowziÄ?cia NMP na Woli wyruszy??y trzy grupy pielgrzymów kolumny bialskiej na JasnÄ? GórÄ?. ??yczymy pÄ?tnikom g??Ä?bokiego prze??ycia „niezwyk??ych rekolekcji w drodze” i wyproszenia wielu ??ask u Maryi dla siebie i dla nas.

My ??Ä?czymy siÄ? duchowo z pielgrzymami, codziennie gromadzÄ?c siÄ? o godz. 20.00 na Mszy ??w. i apelu pielgrzymkowym -Â?Â? zapraszamy. Ka??dego dnia apel poprowadzÄ? przedstawiciele innej wspólnoty parafialnej.

We wtorek, 4 sierpnia wspomnienie ??w. Jana Marii Wianeya.

W  czwartek -Â?Â? pierwszy w tym miesiÄ?cu -Â?Â? ??wiÄ?to Przemienienia Pa??skiego, dodatkowa Msza ??w. o godz. 9.00. Modlitwy w intencji kap??anów i powo??a?? w??Ä?czymy do apelu pielgrzymkowego, po Mszy ??w. o godz. 20.00.

W tym tygodniu przypada równie?? pierwszy piÄ?tek miesiÄ?ca, spowied?? od 19.30. Nabo??e??stwo do Serca Pana Jezusa o 19.40 a Msza ??w. wieczorowa z apelem o 20.00. Mszy ??w. o 16.00 w wakacje nie ma.

W bie??Ä?cym numerze Echa Kat: Relacje z Festiwalu ??ycia w Kodniu Â?Â?

-Przemoc wobec osób starszych

-Â?Â? Jak pomóc uzale??nionym kobietom

-Â?Â? Jak mÄ?drze pomagaÄ? uchod??com

-Â?Â? O ojcu Klimuszko.