Odwiedzin: 401940

Duchowe pielgrzymowanie 2015 r.

01 sierpnia z Bia??ej Podlaskiej na pÄ?tniczy szlak wyruszy??y trzy grupy pielgrzymkowe: 10 A, 10 B i 11. Ci, którzy z ró??nych powodów nie mogli wyruszyÄ? pieszo na JasnÄ? GórÄ?, rozpoczÄ?li pielgrzymowanie duchowe.

W naszej parafii ka??dego dnia gromadzimy siÄ? o godz. 20.00 na mszy ??wiÄ?tej, po zako??czeniu, której ??piewamy Hymn 35 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej, a tak??e Apel Jasnogórski oraz odmawiamy tajemnicÄ? ró??a??ca ??wiÄ?tego i modlitwÄ? pielgrzyma.

Has??em tegorocznej pielgrzymki sÄ? s??owa: „BÄ?d??cie sobie wzajemnie poddani” (Ef 5, 21), dlatego naszym codziennym wieczornym spotkaniom modlitewnym towarzyszÄ? rozwa??ania na temat rodziny i powo??ania do ??ycia w sakramentalnym ma????e??stwie. Pochylamy siÄ? tak??e nad tajemnicÄ? objawie?? Matki Bo??ej w Fatimie w zwiÄ?zku z trwajÄ?cÄ? WielkÄ? NowennÄ? Fatimska przed stuleciem objawie??.
Spotkanie ko??czymy pie??niÄ? wieczornÄ? powierzajÄ?c Bogu, przez rÄ?ce Maryi, miniony dzie?? i proszÄ?c o dobrÄ? szczÄ???liwÄ? noc i „jutrzejszy lepszy dzie??”.
 Wszystkich serdecznie zapraszamy! Jeszcze nie jest za pó??no, aby rozpoczÄ?Ä? pielgrzymowaÄ? duchowo razem z nami!

MODLITWA PIELGRZYMA
WszechmogÄ?cy Wieczny Bo??e, Ty niegdy?? dla ludu wÄ?drujÄ?cego
przez pustyniÄ? by??e?? wodzem i drogÄ?, otaczaj opiekÄ? tych wszystkich,
którzy podjÄ?li siÄ? trudu pieszej pielgrzymki,
daj im szczÄ???liwie doj??Ä? do Tronu Jasnogórskiej Pani i dopomó??
bezpiecznie powróciÄ? do domów.
Najlepszy nasz Ojcze Ty przez Jezusa Chrystusa w Duchu ??wiÄ?tym
Prowadzisz do siebie swój Ko??ció?? PielgrzymujÄ?cy na ziemi,
dozwól aby??my Ciebie szukali ponad wszystko i zawsze kroczyli
w naszej ziemskiej pielgrzymce drogÄ? Twoich przykaza??.
Panie nieba i ziemi, Ty nam da??e?? Naj??wiÄ?tszÄ? MariÄ? PannÄ?
jako wzór do na??ladowania.
Spraw aby??my w NiÄ? wpatrzeni, postÄ?powali drogÄ? nowego ??ycia.
AMEN

Dodano: 07 Sierpień 2015
Parafia Honorata -   Duchowe pielgrzymowanie 2015 r.