Odwiedzin: 402064

Og??oszenia XIX Niedziela zwyk??a - 9.08.2015

Do czwartku w??Ä?cznie gromadzimy siÄ? na Mszy ??w. wieczorowej o godz. 20.00 i ostatni apel pielgrzymkowy po??Ä?czymy z nabo??e??stwem fatimskim. Od piÄ?tku Msza ??w. wieczorowa o 18.00.

W sobotÄ? uroczysto??Ä? WniebowziÄ?cia N.M.P., a zarazem 95 rocznica Bitwy Warszawskiej, okre??lanej mianem „Cudu nad Wis??Ä?”, ??wiÄ?to Wojska Polskiego, wprowadzone dla upamiÄ?tnienia wspomnianej bitwy. W tym dniu my??li i serca Polaków podÄ???ajÄ? razem z pielgrzymami na JasnÄ? GórÄ?, gdzie od wieków zanosimy do Matki Bo??ej Królowej Polski wszystkie nasz sprawy.

PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny (wakacyjny), po ka??dej Mszy ??w. b??ogos??awie??stwo zió?? i wianków. W tym dniu mamy obowiÄ?zek uczestniczenia we Mszy ??w.

15 sierpnia uroczysto??ci odpustowe w Kodniu i Le??nej, porzÄ?dek na plakatach  w gablocie. W parafii WniebowziÄ?cia na Woli suma odpustowa o 12.30.

Parafia nasza i wiele innych w??Ä?cza siÄ? do akcji Caritas „Tornister pe??en u??miechów”. Celem jej jest przygotowaÄ? dzieci do radosnego wkroczenia w progi szkolne. Chcemy ??eby dzieci z ubogich rodzin nie czu??y siÄ? gorsze, ??eby by??y weso??e i mia??y to co potrzebne do nauki w szkole. Mo??emy pobraÄ? z zakrystii puste plecaki, wyposa??yÄ? je w piórnik, zeszyty, kredki, blok rysunkowy … i przynie??Ä? do zakrystii. ZostanÄ? rozdane dzieciom najbardziej potrzebujÄ?cym.

Diecezjalne Studium Muzyki Ko??cielnej w Siedlcach zaprasza wszystkich, którzy chcÄ? uczyÄ? siÄ? muzyki. Szczegó??y w gablocie.

Na dwa tygodnie zosta??y wstrzymane prace murarskie na nowym budynku ze wzglÄ?du na ??niwa, ale wkrótce zostanÄ? wznowione. Bóg zap??aÄ? siostrom z K??R Matki Bo??ej Ró??a??cowej z ul. Sitnickiej  za z??o??onÄ? ofiarÄ? wysoko??ci 200 z??. i innym 25 rodzinom.

W minionym tygodni odeszli do wieczno??ci: + Kusznerczuk Pawe?? i NyÄ? Edward….

Dodano: 10 Sierpień 2015