Odwiedzin: 402017

Og??oszenia XX Niedziela zwyk??a - 16.08.2015r

Zako??czy??a siÄ? piesza pielgrzymka na JasnÄ? GórÄ?. DziÄ?kujemy naszym pielgrzymom za trud podjÄ?cia pielgrzymki, ks. Markowi za trud przygotowania i prowadzenia grupy10a. DziÄ?kujemy pielgrzymom duchowym i wszystkim za ??yczliwo??Ä? dla pielgrzymów i wsparcie materialne.

30 sierpnia odbÄ?dzie siÄ? Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin Ró??a??cowych do Le??nej Podlaskiej.

Przypominamy o akcji „Tornister pe??en u??miechu”, której celem jest przygotowaÄ? dzieci do radosnego wkroczenia w progi szko??y. Chcemy, ??eby dzieci z ubogich rodzin nie czu??y siÄ? gorsze posiadajÄ?c, to co potrzebne jest do nauki w szkole. SÄ? jeszcze w zakrystii puste plecaki, które nale??y wyposa??yÄ? np.: w piórnik, zeszyty, kredki, blok rysunkowy i przynie??Ä? do zakrystii. ZostanÄ? rozdane do najbardziej potrzebujÄ?cych.

Parafia prawos??awna zaprasza na powitanie relikwii ??wiÄ?tego Spirydona w dniu 17 sierpnia o godz.13.30.

W miniony tygodniu odesz??a z naszej wspólnoty: + Helena Chwedoruk

Dodano: 17 Sierpień 2015