Odwiedzin: 402043

Og??oszenia XXII Niedziela zwyk??a - 30.08.2015r

We wtorek rozpoczÄ?cie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Uroczysta Msza ??w. zostanie odprawiona o godz. 8.00. Na wspólnÄ? modlitwÄ? zapraszamy wszystkich zwiÄ?zanych ze szko??Ä?, a wiÄ?c dzieci i m??odzie??, oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a tak??e pracowników administracji szko??y, gdy?? nowy rok powinno siÄ? rozpoczÄ?Ä? z Panem Bogiem. Zapraszamy wszystkich ze szko??y podstawowej, gimnazjalnej i z ZSZ przy Pi??sudskiego.
W Ciciborze rozpoczÄ?cie roku szkolnego MszÄ? ??w. te?? o godz. 8.00.

We wtorek  przypada 76 rocznica wybuchu II wojny ??wiatowej. PamiÄ?tajmy w tym dniu o modlitwie za ofiary tej wojny, oraz o pokój na ??wiecie.

W pierwszy czwartek po Mszy ??w. wieczorowej modlitwy w intencji kap??anów i o powo??ania kap??a??skie.

W pierwszy piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30.

W pierwszÄ? sobotÄ? po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do godz. 21.00.

Za tydzie?? do??ynki parafialne. Zapraszamy na MszÄ? ??w. na godz. 10.00 przedstawicieli parafii z naszych wiosek: z Cicibora Du??ego i Ma??ego, Rakowisk i Terebeli. Po Mszy ??w. przejdziemy w procesji eucharystycznej.

Za tydzie?? na Mszy ??w. o godz. 13.00 pob??ogos??awimy dzieciom klas I tornistry, przybory szkolne i udzielimy im specjalnego b??ogos??awie??stwa.

Ks. Marek Strze??ysz, przewodnik grupy 10A zaprasza wszystkich pÄ?tników jasnogórskich na spotkanie po pielgrzymkowe w przysz??Ä? niedzielÄ? do naszej ??wiÄ?tyni na godz. 18.00. W programie Msza ??w., adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i spotkanie w salce.

Za tydzie?? przybÄ?dÄ? do nas Misjonarze Oblaci z Kodnia, wyg??oszÄ? S??owo Bo??e, a po Mszach ??w. bÄ?dÄ? rozprowadzaÄ? Kalendarze Misyjne na 2016 rok i zbieraÄ? ofiary na dzia??alno??Ä? misyjnÄ? zgromadzenia.

RozpoczynajÄ? siÄ? w naszej parafii nauki przedma????e??skie, przez osiem piÄ?tków o godz. 19.00.

DziÄ?kujemy wszystkim kto w??Ä?czy?? siÄ? do akcji „Tornister pe??en u??miechu” przez wype??nienie plecaka przyborami szkolnymi. ZostanÄ? one wrÄ?czone dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

Prze??ywamy obecnie Rok ??ycia Konsekrowanego dlatego Ks. Biskup Kazimierz Gurda zaprasza do Kodnia na sobotÄ? 5 wrze??nia osoby konsekrowane pos??ugujÄ?ce w naszej diecezji i ich rodziny. RozpoczÄ?cie o godz. 10.00.

Od przysz??ej niedzieli porzÄ?dek Mszy ??w. jak w ciÄ?gu roku, nie ma Mszy ??w. o godz. 20.00.

W par. Narodzenia N.M.P. za tydzie?? odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00.

Od 1 pa??dziernika bÄ?dzie otwarty nowy ????obek dla dzieci w wieku      1 -Â?Â? 3 lat na ul. Sidorskiej. WiÄ?cej informacji w gablocie

Dodano: 31 Sierpień 2015