Odwiedzin: 402036

Og??oszenia XXIII Niedziela zwyk??a - 06.09.2015r

Dzisiaj na Mszy ??w. o godz. 10.00 do??ynki parafialne, o godz. 13.00 uczniom klas I pob??ogos??awimy tornistry i przybory szkolne, a MszÄ? ??w. o 18.00 rozpocznie siÄ? spotkanie pielgrzymów grupy 10A.

Od dzisiaj Msze ??w. w niedziele sprawujemy tak jak w ciÄ?gu roku, nie ma Mszy ??w. o godz. 20.00.

W poniedzia??ek rozpoczynamy spotkania z Pismem ??w. -Â?Â? KrÄ?gi Biblijne. Wiele osób pyta??o o takÄ? formÄ? pog??Ä?biania duchowo??ci. Zapraszamy ju?? jutro po Mszy ??w. wieczorowej oÂ?Â? 18.40.

Wcze??niej o 16.30 ma spotkanie Legion Maryi. Gdyby kto?? chcia?? poznaÄ? cele i zadania tej wspólnoty a mo??e i wstÄ?piÄ? do niej niech przyjdzie. Zapraszamy.

We wtorek, 8 wrze??nia, ??wiÄ?to Narodzenia N. M . Panny, zwane ??wiÄ?tem Matki Bo??ej Siewnej, dodatkowa Msza ??w. o godz. 9.00.

W Woli Gu??owskiej Do??ynki Diecezjalne(program w gablocie), a w Le??nej Podlaskiej odpust -Â?Â? suma o 11.30.

Na Mszy ??w. w wieczorowej (we wtorek) bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? za naszych ksiÄ???y solenizantów: ks. Rados??awa i ks. Jacka.

W ??rodÄ? po Mszy ??w. wieczorowej nabór do chóru. Zapraszamy chÄ?tnych ch??opców i dziewczÄ?ta lubiÄ?ce ??piewaÄ?.

W sobotÄ? wspomnienie Imienia Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny, ustanowione jako podziÄ?kowanie Panu Bogu i Matce Naj??wiÄ?tszej za zwyciÄ?stwo odniesione przez króla Jana III Sobieskiego nad Turkami pod Wiedniem.

W sobotÄ? na pierwsze spotkanie po wakacjach zapraszamy lektorów i ministrantów na godz. 9.00, a o 9.30 zapraszamy kandydatów na ministrantów (przynajmniej z jednym rodzicem). Kandydaci powinni byÄ? po uko??czeniu klasy II.

W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. po godz. 16.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

Dodano: 07 Wrzesień 2015