Og??oszenia XXIV Niedziela zwyk??a - 13.09.2015r

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 18.00 nabo??e??stwo fatimskie zapraszamy.

Jutro ??wiÄ?to Podwy??szenia Krzy??a ??wiÄ?tego, obchodzone na pamiÄ?tkÄ? odnalezienia relikwii krzy??a, na którym umar?? Pan Jezus. Uczcijmy jutro krzy?? przez uca??owanie z g??Ä?bokÄ? wiarÄ? i czciÄ?.

We wtorek wspomnienie Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny Bolesnej. Jej opiece powierzmy wszystkich chorych i cierpiÄ?cych w naszej parafii.

W czwartek przypada 76 rocznica najazdu ZwiÄ?zku Radzieckiego na PolskÄ?. BÄ?dziemy siÄ? modliÄ? za wszystkich, którzy poginÄ?li na Wschodzie, a tak??e za naszÄ? OjczyznÄ? i sprawÄ? pokoju na ??wiecie.

W piÄ?tek bÄ?dziemy obchodziÄ? ??wiÄ?to ??w. Stanis??awa Kostki, patrona Polski, a tak??e patrona dzieci i m??odzie??y. Zapraszamy uczniów na godz. 18.00 na MszÄ? ??w. i wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu.

W piÄ?tek o godz. 17.00 nabór uczniów do scholi dzieciÄ?cej od III klasy szko??y podstawowej, potrzebny jest te?? gitarzysta.

W sobotÄ?, 19 wrze??nia, odbÄ?dzie siÄ? w Siedlcach XXIV Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców -Â?Â? godz. 9.00 Centrum Kultury i Sztuki.(zob.gablota)

W przysz??Ä? niedzielÄ? zako??czenie sezonu motocyklowego „Krzy??”. Zlot rozpocznie siÄ? na Placu Wolno??ci w Bia??ej Podlaskiej o 9.30. Zaprasza ks. Pawe??.(zob. gabl.)

Zbli??amy siÄ? do uroczysto??ci zwiÄ?zanych z 25-leciem powstania naszej  parafii, wizytacjÄ? kanonicznÄ? i odpustem. W sobotÄ? 10 pa??dziernika od 15.00 rozpoczniemy festyn, w niedzielÄ? przybÄ?dÄ? ksiÄ???a biskupi na sumÄ? odpustowÄ?, w poniedzia??ek wieczór chwa??y wielbiÄ?cy Boga za 25 lat s??u??by Bo??ej, a we wtorek w sam dzie?? patrona o. Kapucyni bÄ?dÄ? wieczorem sprawowaÄ? Naj??wiÄ?tszÄ? ofiarÄ? i przybli??aÄ? postaÄ? b??. Honorata. W trakcie wspomnianego festynu w sobotÄ? zechcemy podaÄ? herbatÄ? i ciastko. Zwracamy siÄ? z pro??bÄ? o upieczenie ciasta i prosimy chÄ?tnych o zapisy w zakrystii.

- Modlitwa to ko??o ratunkowe dla ??wiata

-Â?Â? O 80 rocznicy objawienia Koronki do Mi??osierdzia Bo??ego

-Â?Â? Relacja z diecezjalnej pielgrzymki osób konsekrowanych

-Â?Â? Przykazanie mi??o??ci bli??niego zawiera te?? obowiÄ?zek troski o siebie