Og??oszenia XXVI Niedziela zwyk??a - 27.09.2015r

Dzisiaj kolejna niedziela synodalna pod has??em: „Sakramentalno??? ma????e??stwa”.

Dzisiaj o godz. 19.00 spod ko??cio??a ??w. Anny wyruszy procesja do par. ??w. Micha??a Archanio??a, rozpoczynaj?c obchody ku czci Patrona Naszego Miasta. Po procesji b?dzie wy??wietlony filmpt. „B??ogos??awiona wina” o Matce Bo??ej Kode??skiej.

We wtorek ??wi?to ??w. Archanio??ów Micha??a, Gabriela i Rafa??a. Módlmy si? cz?sto do ??w. Micha??a Archanio??a, aby ograniczy?? wp??yw szatana na nasze Zycie.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy pi?tek i pierwsza sobota miesi?ca. W pierwszy pi?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30. W pierwsz? sobot?  adoracja do 21.00. W I niedziel? o 9.30 konferencja dla K.??.R. a po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna.

W czwartek rozpoczniemy nabo??e??stwa ró??a??cowe, które b?dziemy odprawia? o godz. 17.30 w dni powszednie i w niedziele.

W przysz??? niedziel? V Diecezjalna Pielgrzymka M???czyzn do Pratulina -?? zaprasza ks. biskup Kazimierz Gurda. Rozpocz?cie o godz. 10.00. B?dzie si? mo??na zabra? autobusem, który na parking podjedzie o godz.8.45.

Za tydzie?? w ko??ciele ??w. Micha??a Archanio??a o godz. 10.00 b?dzie odprawiona Msza ??w. w intencji elektryków.

Ju?? za dwa tygodnie b?dziemy prze??ywali odpust, 25-lecie parafii, oraz wizytacj?.   W czasie wizytacji ks. bp. zechce spotka? si? z uczniami i nauczycielami w szko??ach a w dniu odpustu po po??udniu zaprasza na 16.30 -?? Rad? Parafialn? i na 17.00 wszystkie wspólnoty jakie s? przy parafii.

- O Odnowie w Duchu ??wi?tym

-?? O b??. Franciszce Siedliskiej i siostrach nazaretankach z ?ukowa

-?? Jakie zdanie w kwestii wychowana mia?? ??w. Jan Bosko

-?? O depresji, która mo??e dotkn?? równie?? dzieci.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Wi??niewska Paulina ………

Dodano: 28 Wrzesień 2015