Odwiedzin: 402017

Og??oszenia XXVII Niedziela zwyk??a - 04.10.2015r

Dzisiejsza niedziela stanowi dobr? okazj? do zainteresowania si? Ró??ami ??ywego Ró??a??ca w naszej parafii. Cieszymy si? z parafian, którzy nale??? ju?? do ró?? ale prosimy innych o zaanga??owania si? w ich dzia??alno???. Niektóre ró??e wymagaj? uzupe??nienia, zg??o??my si? do zelatorki lub do nas, aby je uzupe??ni?. Zach?camy do modlitwy ró??a??cowej i przypominamy, ??e w pa??dzierniku codziennie o godz. 17.30 odmawiamy ró??aniec.

Dzisiaj na stadionie AWF o godz. 15.30 odb?dzie si? charytatywny mecz pi??karski, z którego ??rodki b?d? przeznaczone na sprz?t rehabilitacyjny dla ?ukasza Obuchowskiego, naszego parafianina.(zob.gabl.)

W ??rod? wspomnienie Naj??wi?tszej Maryi Panny Ró??a??cowej.

Za tydzie?? XV Dzie?? Papieski, zbiórka ofiar do puszek na stypendia dla zdolnej m??odzie??y z ubogich rodzin, organizowana przez Fundacj? Nowego Dzie??a Tysi?clecia.

W niedziel? o 10.00 rozpocz?cie wizytacji i uroczysty Ingres Ksi?dza Biskupa Kazimierza Gurdy. O 12.00 nawiedzenia cmentarza i modlitwa za zmar??ych. O godz. 13.00 rozpoczniemy Sum? Odpustow? pod przewodnictwem Ksi?dza Biskupa, a zako??czymy procesj? i b??ogos??awie??stwem dzieci.

Po obiedzie Ksi?dz Biskup zaprasza  na spotkanie Rad? Parafialna -?? godz. 16.30, a na 17.00 zaprasza wszystkie wspólnoty. Postarajmy si? przyj??? drugi raz, aby??my si? licznie zaprezentowali.

W poniedzia??ek Msz? ??w. o godz. 18.00 rozpoczniemy Wieczór Chwa??y dzi?kuj?c Panu Bogu za 25 Lat s??u??by Bo??ej w tej ??wi?tyni a we wtorek w sam dzie?? Ojca Honorata o. Kapucyni odprawi? Msz? ??w. o godz. 18.00, pó?? godziny wcze??niej ró??aniec poprowadz? siostry ze zgromadzenia za??o??onego przez naszego patrona. Zako??czymy procesj? fatimsk?, bo b?dzie to 13 dzie?? miesi?ca.

Dzisiaj rozpoczynamy Nowenn? ku czci b??. o. Honorata (podczas ró??a??ca).

Zaproszenie: Na spotkanie z Paw??em Lisieckim 9.10.2015 r. godz. 18.45 w par. Wniebowzi?cia na Woli i do kina Merkury.

Dodano: 05 Październik 2015