Odwiedzin: 402013

25-lecie powstania parafii b??. o. Honorata - program obchod??w

25 -Â?Â? lecie powstania parafii b??. o. Honorata.

Sobota

• godz. 10.00  uroczysty Ingres KsiÄ?dza Biskupa Kazimierza Gurdy.
  • godz. 12.00 nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmar??ych.
  • godz. 13.00 rozpoczniemy SumÄ? OdpustowÄ? pod   przewodnictwem KsiÄ?dza Biskupa,
  • godz. 16.30 spotkanie RadÄ? Parafialna
  • godz.17.00 spotkanie KsiÄ?dza Biskupa ze wspólnotami z naszej parafii

Poniedzia??ek

• godz. 18.00 MszÄ? ??w. - Wieczór Chwa??y dziÄ?kujemy Panu Bogu za 25 lat s??u??by Bo??ej w tej ??wiÄ?tyni

Wtorek

• godz. 18.00 w sam dzie?? Ojca Honorata - o. Kapucyni odprawiÄ? MszÄ? ??w. o godz. 18.00, pó?? godziny wcze??niej ró??aniec poprowadzÄ? siostry ze zgromadzenia za??o??onego przez naszego patrona. Zako??czymy procesjÄ? fatimskÄ?, bo bÄ?dzie to 13 dzie?? miesiÄ?ca.

Czwartek

• po Mszy ??wiÄ?tej o godz. 18.00 - Monta?? s??owno-muzyczny w wykonanie dzieci ze Szko??y Podstawowej nr 9

Dodano: 08 Październik 2015