Og??oszenia XXX Niedziela Zwyk??a 25.10.2015r

W niedzielÄ? 25.10 MszÄ? ??w. o godz. 13.00 odby??o siÄ? spotkanie pielgrzymkowe grupy 10A. a o godz. 15.00 by??o spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania uczÄ?cych siÄ? w innych szko??ach i w gimnazjum katolickim.
Liczyli??my obecnych w ko??ciele i przystÄ?pujÄ?cych do Komunii ??w.

Po Mszy ??w. wieczorowej w kaplicy odby??a siÄ? adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do godz. 21.00 i tak ju?? bÄ?dzie ka??dego 25 dnia miesiÄ?ca.

W ??rodÄ? przypada ??wiÄ?to ??w. Aposto??ów Szymona i Judy Tadeusza, g??ównych patronów naszej diecezji.
W sobotÄ? zako??czenie nabo??e??stw ró??a??cowych w ko??ciele, ale liczymy na to, ??e w  rodzinach naszej parafii bÄ?dzie praktykowany zwyczaj codziennego odmawiania przynajmniej jednego dziesiÄ?tka ró??a??ca.

W niedzielÄ?, 1 listopada, uroczysto??Ä? Wszystkich ??wiÄ?tych. PorzÄ?dek odprawianych Mszy ??w. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na cmentarzu parafialnym przy ul. Janowskiej: 12.00. Na cmentarzu komunalnym: 11.00.

W poniedzia??ek, 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmar??ych. PorzÄ?dek odprawianych Mszy ??w. w naszym ko??ciele jest taki sam: 7.00, 8.30, 10.00, 18.00.

Przez ca??y listopad o godz. 17.20 bÄ?dziemy odmawiali ró??aniec wypominkowy. MszÄ? ??w. wieczorowa bÄ?dzieodprawiana za naszych zmar??ych polecanych w wypominkach.

Kartki wspominkowe wype??niamy czytelnie z nazwÄ? ulicy i numerem bloku.

W przysz??Ä? niedzielÄ? podamy i og??osimy porzÄ?dek odmawianego ró??a??ca wypominkowego. BÄ?dzie on wywieszony w gablocie jak i te?? zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii.

W dniach od 1 do 8 listopada w??Ä?cznie, za pobo??ne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmar??ych mo??emy uzyskaÄ? codziennie odpust zupe??ny. Odpust ten mo??na ofiarowaÄ? jedynie za zmar??ych. Warunkiem zyskania odpustu jest przyjÄ?cie Komunii ??w. i modlitwa w intencjach Ojca ??w. i Ko??cio??a.

Katechezy chrzcielne w par. Narodzenia NM Panny rozpocznÄ? siÄ? 8 listopada.

- Decydowanie o losach ojczyzny jest nie tylko przywilejem, ale i obowiÄ?zkiem

-Â?Â? o misyjnej pos??udze w Kenii s. Glinieckiej, orionistki

- Â?Â? Chorych na nowotwory przybywa z ka??dym rokiem

- Â?Â? Jak leczyÄ? ostrogÄ? piÄ?towÄ?.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Wojciech Arseniuk ………

Dodano: 28 Październik 2015