Odwiedzin: 402048

Og??oszenia - Uroczysto??Ä? Wszystkich ??wiÄ?tych 2015 rok

Dzisiaj w uroczysto??Ä? Wszystkich ??wiÄ?tych i jutro w Dzie?? Zaduszny porzÄ?dek sprawowania Mszy ??w. w naszej ??wiÄ?tyni jest nastÄ?pujÄ?cy: 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00.

Na cmentarzu parafialnym przy ul. Janowskiej: dzisiaj o 12.00, a jutro 12.00 i 17.00. Na cmentarzu komunalnym: dzisiaj 11.00. i 15.00, a jutro 10.30 i 16.00.

Przez ca??y listopad o godz. 17.20 bÄ?dziemy odmawiali ró??aniec i MszÄ? ??w. wieczorowÄ? odprawiali za naszych zmar??ych polecanych w wypominkach.

W niedziele o 9.30.

1 listopada – /niedziela/ – z poza parafii, bez adresu, wszystkich wiernych zmar??ych

– godz. 17.20

2 listopada – /poniedzia??ek/ul. Terebelska (nr nieparzyste)
3 listopada – /wtorek/ ul. Terebelska (nr parzyste)
4 listopada – /??roda/ ul. Okopowa
5 listopada – /czwartek/ul. Janowska, Sapie??y??ska, Jana III   Sobieskiego, Jana Kazimierza, Stefana Batorego
6 listopada – /piÄ?tek/ ul. KsiÄ?cia Witolda
7 listopada – /sobota/ ul. W??adys??awa Jagie????y, Kazimierza Jagiello??czyka Radziwi????owska
8 listopada - /niedziela/ Terebela godz. 9.30.

Kartki wypominkowe le??Ä? pod oknami i na stoliku za ??awkami.
Na stoliku le??Ä? te?? ulotki informujÄ?ce gdzie szukaÄ? pomocy w rozwiÄ?zywaniu problemów alkoholowych.

W tym tygodniu przypadajÄ?: pierwszy czwartek, pierwszy piÄ?tek i pierwsza sobota miesiÄ?ca. W pierwszy czwartek po??Ä?czymy z ró??a??cem modlitwy za zmar??ych kap??anów, w pierwszy piÄ?tek spowied?? o 15.30 i dodatkowa Msza ??w. o 16.00. W pierwszÄ? sobotÄ? adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do 21.00.

W przysz??Ä? niedzielÄ? KSM bÄ?dzie rozprowadza??o flagi narodowe w zwiÄ?zku ze zbli??ajÄ?cym siÄ? Dniem Flagi.

Za tydzie?? VII Dzie?? Solidarno??ci z Ko??cio??em Prze??ladowanym. Do puszek bÄ?dÄ? zbierane ofiary na potrzeby prze??ladowanych wspólnot Ko??cio??a.

Ze wzglÄ?du na „naciÄ?gaczy” informujemy, ??e op??atki w naszej parafii bÄ?dÄ? roznoszone od 16 listopada. Informujemy te??, ??e mogÄ? do was zapukaÄ? osoby z neokatechumenatu i zaproponowaÄ? rozmowÄ? na temat wiary. Mo??na ich przyjÄ?Ä? sÄ? to najczÄ???ciej nasi parafianie i katolicy.

• W jaki sposób mo??emy pomóc naszym zmar??ym
  • 0 tym jak bÄ?dzie w niebie
  • Czy ??wiÄ?to??Ä? jest zarezerwowana tylko dla wybranych
  • ??w. Faustyna o cnocie pos??usze??stwa.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Zuzanna Ziemi??ska…..

Dodano: 31 Październik 2015