Og??oszenia XXXII Niedziela Zwyk??a 09.11.2015r

Dzisiaj VII Dzie?? Solidarno??ci z Ko??cio??em Prze??ladowanym. Po Mszach ??w. zbierane sÄ? do puszek ofiary jako nasza pomoc wyznawcom Chrystusa prze??ladowanym za wiarÄ?.

Dzisiaj KSM rozprowadza przed ko??cio??em flagi narodowe przed dniem 11 listopada.

Jutro – ??wiÄ?to rocznicy po??wiÄ?cenia Bazyliki Latera??skiej, która jest katedrÄ? biskupa Rzymu czyli papie??a.  Przy tej okazji pomy??lmy o naszym pos??usze??stwie nauczaniu papieskiemu i o naszej modlitwie w intencji widzialnej g??owy Ko??cio??a.

W ??rodÄ?, 97 rocznica odzyskania przez PolskÄ? niepodleg??o??ci. U nas Msze ??w. 7.00 , 8.30, 10.00, 18.00. Msza ??w. o 10.00 w intencji Ojczyzny.

Prezydent Dariusz Stefaniuk zaprasza do udzia??u w uroczysto??ciach Narodowego ??wiÄ?ta Niepodleg??o??ci, które odbÄ?dÄ? siÄ? 11 listopada. RozpocznÄ? siÄ? MszÄ? ??w. za OjczyznÄ? w par Narodzenia N.M.Panny o godz. 10.00. Po niej nastÄ?pi przemarsz na Plac Wolno??ci, gdzie odbÄ?dzie siÄ? podniesienie flagi pa??stwowej i z??o??enie kwiatów. Ponadto o godz. 17.00 na Placu Wolno??ci rozpocznie siÄ? spotkanie pod has??em: „??wiÄ?tujemy Niepodleg??o??Ä?” po??Ä?czone ze ??piewaniem pie??ni narodowych i patriotycznych. Wydarzenie u??wietni swojÄ? obecno??ciÄ? prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. ZachÄ?camy do przybycia i przy??Ä?czenia siÄ? do wspólnego ??piewania i ??wiÄ?towania.

14 listopada (sobota) KSM zaprasza na Wieczór Chwa??y z b??. KarolinÄ? KuzkównÄ? po Mszy ??w. wieczorowej.

Za tydzie?? niedziela synodalna, po Mszy ??w. o godz. 10.00 spotkanie z zespo??em synodalnym.

W przysz??Ä? niedzielÄ? taca w ca??ej Polsce przeznaczona bÄ?dzie na organizacjÄ? ??DM  w Krakowie w 2016 r. a ofiary do puszek bÄ?dzie zbiera?? ojciec  Wawrzyniec Iwa??czuk nasz ziomek pracujÄ?cy na Ukrainie.

Organizatorzy ??DM w rejonie bialskim zapraszajÄ? m??odzie??, poczÄ?wszy od szkó?? gimnazjalnych, na bezalkoholowy bal andrzejkowy. WiÄ?cej informacji w gablocie.

Siostry Sercanki ze Skórca zapraszajÄ? maturzystki, studentki i dziewczÄ?ta pracujÄ?ce na Franciszka??skie Dni Skupienia.(zob. gabl.)
Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo -Turystyczne ARKA zaprasza na pielgrzymkÄ? do Wilana i Rzymu.(zob. gabl.)

Od 16 listopada rozpoczynamy roznoszenie op??atków, z??o??one ofiary bÄ?dÄ? przeznaczone na dalszÄ? budowÄ? domu parafialnego.Op??atki bÄ?dÄ? roznosiÄ? osoby ??wieckie z ró??nych wspólnot przy naszej parafii, bÄ?dÄ? one posiada??y indentyfikatory z pieczÄ?ciÄ? i podpisem proboszcza.

Uko??czono elektryfikacjÄ? i rozpoczÄ???o siÄ? tynkowanie.
W zwiÄ?zku z budowÄ? w kasie parafialnej zabrak??o oszczÄ?dno??ci a rachunki bie??Ä?ce trzeba p??aciÄ? dlatego za dwa tygodnie,  22 listopada taca bÄ?dzie przeznaczona na ogrzewanie ko??cio??a.

W tym tygodniu wypominki czytamy wg. nastÄ?pujÄ?cego porzÄ?dku:
niedziela        -    9.30   -   Terebela
poniedzia??ek   -  17.20  -   ul. Zygmunta Augusta
wtorek           -  17.20  -   ul. Zygmunta Starego
??roda             -  17.20  -   ul. ??w. Królowej Jadwigi
czwartek        -  17.20  -   ul. Anny Jagiellonki
piÄ?tek            -  17.20  -   ul. Okrzei, Poprzeczna, Kwiatowa, ??ytnia, ??w Jana Paw??a II,
                                        b??. Unitów, b??. Honorata, Grunwaldzka,
sobota           -  17.20  -   ul.  Sitnicka, os. Sitnickie
niedziela        -   9.20   -   Rakowiska

W Echu Kat. przeczytamy:

• Co to znaczy, ??e Ko??ció?? w Polsce jest ??e??sko-katolicki