Budowa Domu Katechetycznego

Praca na budowie domu katechetycznego jak widaÄ? na zdjÄ?ciach postÄ?puje do przodu. Lipiec -  wrzesie??, to prace przy ocieplaniu i k??adzeniu elewacji z ceg??y klinkierowej, jak i te?? ju?? widaÄ? po??o??onÄ? instalacjÄ? wodnokanalizacyjnÄ? i centralnego ogrzewania. Pa??dziernik - listopad to prace przy tynkowaniu czÄ???ci mieszkalnej domu katechetycznego. Jest ju?? doprowadzona energia elektryczna. Widzimy du??e zaanga??owanie naszego proboszcza przy postÄ?powaniu prac na budowie, bo wszystko to jest robione dla nas parafian, by??my mogli w dobrych warunkach uczestniczyÄ? w ??yciu naszej parafii (spotkania, konferencje, wyk??ady, itp.). Za wszystko co dla nas robi nasz proboszcz ks. kanonik Janusz Onufryjuk, sk??adamy wielkie dziÄ?ki - Parafianie.

Zobacz wiÄ?cej - TUTAJ

Dodano: 16 Listopada 2015