Druga Niedziela Adwentu 06.12.2015r

Druga Niedziela Adwentu

RozpoczÄ?li??my ??wiÄ?ty czas rekolekcji parafialnych, we??my w nich czynny udzia?? przez wys??uchanie nauk i przystÄ?pienie do sakramentu pokuty.

PorzÄ?dek rekolekcji (w poniedzia??ek i wtorek taki sam, spowied?? przez dwa dni).

6.30 – Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
        9.00 – Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
      11.00 – Msza ??w. z naukÄ? dla starszych
      15.30 – Msza ??w. z naukÄ? dla dzieci
      17.00 – Msza ??w. z naukÄ? dla m??odzie??y
      18.30 – Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?.

We wtorek, 8 grudnia przypada Uroczysto??Ä? Niepokalanego PoczÄ?cia N. M. Panny. PorzÄ?dek Mszy ??w. rekolekcyjny. W tÄ? uroczysto??Ä? rozpocznie siÄ? w ca??ym Ko??ciele nadzwyczajny Rok ??wiÄ?ty – Jubileusz Mi??osierdzia.

W przysz??Ä? niedzielÄ? w katedrze siedleckiej o godz. 10.00 ks biskup otworzy BramÄ? Mi??osierdzia rozpoczynajÄ?c ??wiÄ?towanie Nadzwyczajnego Jubileuszu w naszej Diecezji. Zaprasza cz??onków grup charytatywnych, wolontariuszy i parafialnych koordynatorów z deklaracjami.

Dzisiaj obchodzimy Dzie?? Solidarno??ci z Ko??cio??em na Wschodzie. Ofiary sk??adane po Mszach ??w. do puszek pomogÄ? im z nadziejÄ? przetrwaÄ? bardzo trudne chwile.

Dzisiaj w naszej parafii zapowiadana akcja Rodzina – Rodzinie. Przed i po ka??dej Mszy ??w. do samochodu przed ko??cio??em bÄ?dziemy mogli sk??adaÄ? ??ywno??Ä?, która po podzieleniu na paczki zostanie dostarczona najbiedniejszym rodzinom.

Przed ko??cio??em (przy busie) bÄ?dziemy te?? mogli nabyÄ? ??wiece na stó?? wigilijny. Zapalona ??wieca   podczas wieczerzy bÄ?dzie nas radowaÄ?, ??e komu?? przyszli??my
z pomocÄ?.

Zapraszamy na Msze ??w. Roratnie w ??rody i soboty o 6.20.

Do chorych pojedziemy w najbli??szÄ? sobotÄ?, 12 grudnia od godz. 8.00. Zapisy
w zakrystii. Prosimy o zg??oszenie czterech samochodów.

M??odzie??, która jest zainteresowana wyjazdem do Krakowa na ??wiatowe Dni M??odzie??y, prosimy, aby zg??aszaÄ? siÄ? do ks. Marka.

W Echu Kat. przeczytamy: RozpoczÄ?cie nadzwyczajnego Jubileuszu Mi??osierdzia – O cudownym medaliku – O godzinie ??aski w Ko??ciele.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Zofia Chuli??ska ……..

Dodano: 09 Grudzień 2015