PRZYJÄ?CIE JEZUSA JAKO PANA I ZBAWICIELA

We wtorek 8 grudnia 2015 r. w parafii b??. Honorata Ko??mi??skiego mia??o miejsce wyjÄ?tkowe wydarzenie!
Cz??onkowie nowopowsta??ego krÄ?gu Domowego Ko??cio??a (pilotowanego przez AnnÄ? i Józefa Bandzarewiczów) - po prze??yciu etapu ewangelizacyjnego przyjÄ?li Jezusa jako Pana i Zbawiciela.
By?? to ??wiadomy i dobrowolny akt oddania ??ycia pod kierownictwo Chrystusa.
W uroczystym nabo??e??stwie sprawowanym przez ks. Jacka Sawczuka uczestniczy??a ca??a wspólnota DK z parafii B??. Honorata obejmujÄ?c modlitewnym wsparciem ma????e??stwa podejmujÄ?ce tÄ? decyzjÄ?.
Dla wszystkich uczestników by??o to wielkie duchowe i radosne do??wiadczenie wiary i wspólnoty.
Szczególnej wymowy nadaje temu wydarzeniu fakt, ??e nastÄ?pi??o ono w dniu Niepokalanego PoczÄ?cia Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny, który jest ??wiÄ?tem Patronalnym Ruchu ??wiat??o – ??ycie.

Galeria zdjÄ?Ä? - TUTAJ

Dodano: 12 Grudzień 2015