Odwiedzin: 402054

Og??oszenia Druga Niedziela po Narodzeniu Pa??skim 03.01.2016r

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 13.00 dzieci ze szko??y podstawowej przedstawi??y jase??ka.

W ??rodÄ? bÄ?dziemy obchodziÄ? uroczysto??Ä? Objawienia Pa??skiego, nazywanÄ? w naszej polskiej tradycji ??wiÄ?tem Trzech Króli. PorzÄ?dek Mszy ??w. niedzielny. Po ka??dej Mszy ??w. pob??ogos??awimy kredÄ? i kadzid??o dla oznaczenia naszych mieszka?? na znak, ??e przyjÄ?li??my wcielonego Boga do naszego ??ycia.

Ofiary sk??adane na tacÄ? w uroczysto??Ä? Trzech króli bÄ?dÄ? przeznaczone na misje.

6 stycznia jest organizowany w naszym mie??cie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie siÄ? MszÄ? ??w. w par. WniebowziÄ?cia N M Panny na Woli o godz. 12.30, nastÄ?pnie przemarsz do ko??cio??a Chrystusa Mi??osiernego.
Wspólnoty religijne dzia??ajÄ?ce przy parafiach, zachÄ?camy do zrobienia transparentów z nazwÄ? danej grupy. Dzieci prosimy o przygotowanie papierowych serduszek na patyczkach, które bÄ?dÄ? w darze ofiarowane nowo narodzonemu Jezusowi i ubranie siÄ? w kolorze ??ó??tym.

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiÄ?ca. Po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji kap??anów i o powo??ania.

Zapraszamy na spotkanie wszystkich wolontariuszy ju?? zapisanych i jeszcze nie zapisanych, do pomocy przy organizowaniu ??DM w Bia??ej Podlaskiej. Zapraszamy do sekcji teatralnej, logistycznej, informacyjnej, jÄ?zykowej, medycznej i innych. OdbÄ?dzie siÄ? ono 9 stycznia o godz. 14.00 w parafii Chrystusa Mi??osiernego.

• O fenomenie Orszaków Trzech Króli
  • O potrzebie wspierania rodzin wielodzietnych
  • Dlaczego nie warto wierzyÄ? horoskopom
  • Dlaczego aktywno??Ä? w przypadku seniorów jest bardzo wa??na.

Program wizyty duszpasterskiej jest wy??ej

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Mazurek Henryk ……….

Dodano: 02 Styczeń 2016