Og??oszenia II Niedziela Zwyk??a 17.01.2016r

Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy wraz z chórem na wspólne kolÄ?dowanie. BÄ?dzie wspania??a okazja w liczniejszym gronie pos??uchaÄ? i po??piewaÄ? piÄ?kne kolÄ?dy przed??u??ajÄ?c rado??Ä? z przyj??cia do nas Syna Bo??ego.

Od jutra do 25 stycznia trwaÄ? bÄ?dzie Tydzie?? Powszechnej Modlitwy o Jedno??Ä? Chrze??cijan. O jedno??Ä? w??ród swoich uczniów i wyznawców modli?? siÄ? Pan Jezus. Podzia??y w??ród chrze??cijan to rana, która boli i os??abia ??wiadectwo naszej wiary. ZachÄ?camy do indywidualnej i wspólnotowej modlitwy w tej intencji.

Codziennie po Mszy ??w. wieczorowej odmawiamy NowennÄ? do b??. MÄ?czenników z Pratulina przed wspomnieniem ich mÄ?cze??skiej ??mierci 23 stycznia 1874r. W sobotÄ?  ks. bp Gurda w Pratulinie odprawi sumÄ? odpustowÄ? w Rocznice MÄ?cze??stwa o godz12.00.

W czwartek, 21 stycznia Dzie?? Babci i Dziadka pamiÄ?tajmy o nich w modlitwie.

„Przystanek Bia??a” - na ostatnim spotkaniu zgromadzi?? 480 osób. Zapraszamy na kolejny, który odbÄ?dzie siÄ? w piÄ?tek 22 stycznia 2016 r o godz. 19.00 w parafii Narodzenia N.M.P.  W programie m. in. konferencja ks. Zbigniewa Nikoniuka – proboszcza unickiej parafii Kostom??oty, Hymn ??DM, wspólne ??piewy z zespo??em ??DM, Newsy ??wiatowych Dni M??odzie??y oraz poczÄ?stunek. Zapraszamy – ka??dy mo??e przyj??Ä?.

DziÄ?kujemy za ??yczliwe przyjmowanie KsiÄ???y po kolÄ?dzie i za z??o??one ofiary. Bóg zap??aÄ?!

• Obszerna foto relacja z Orszaku Trzech Króli
  • B??. MÄ?czennicy to wyjÄ?tkowi orÄ?downicy
  • Jak kontrolowaÄ? emocje i rozwiÄ?zywaÄ? konflikty
  • Sze??ciolatki nie muszÄ? i??Ä? do szko??y.

Odszed?? do Pana: +Antoni Walczuk……..

Dodano: 19 Styczeń 2016