Odwiedzin: 402022

Og??oszenia III Niedziela Zwyk??a 24.01.2016r

Dobiega ko??ca Tydzie?? modlitwy o Jedno??Ä? Chrze??cijan. Jutrzejsze ??wiÄ?to Nawrócenia ??w. Paw??a, Aposto??a Narodów, stanowi jego uwie??czenie. PamiÄ?tajmy w dalszym ciÄ?gu o  modlitwie w intencji pe??nego zjednoczenia chrze??cijan i starajmy siÄ? budowaÄ? jedno??Ä? w rodzinach, wspólnotach, zak??adach pracy i w naszym narodzie.

Jutro 25 dzie?? miesiÄ?ca. Po Mszy ??w.(jak co miesiÄ?c) mo??liwo??Ä? adoracji Naj??wiÄ?tszego Sakramentu w ciszy i spowied??.

W piÄ?tek zapraszamy na próbÄ?, na godz. 17.00 scholÄ? dzieciÄ?cÄ? i inne chÄ?tne dzieci do ??piewania.

W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 16.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do sakramentu bierzmowania.

Zako??czyli??my duszpasterskie odwiedziny kolÄ?dowe rodzin naszej parafii. Za WaszÄ? ??yczliwo??Ä? , za wszelkie spotkania, rozmowy pragniemy Wam wszystkim podziÄ?kowaÄ? i zapewniÄ? Was o naszej modlitwie. Serdeczne „Bóg zap??aÄ?” za z??o??one ofiary, które przeznaczymy na dalszÄ? budowÄ? domu parafialnego.

W gablocie znajdziemy informacje Centrum Nauki i Biznesu „??AK” dotyczÄ?cÄ? zimowej rekrutacji do zaocznej szko??y dla doros??ych.

Bialskie OHP zaprasza m??odzie?? do udzia??u w projekcie: „Obud?? swój potencja??”gabl

Kino Merkury zaprasza na francuski dramat historyczny pt. Bernadetta. Cud w Lourdes. W dniach 29 stycznia do 10 lutego br. (zob. gabl.)

• O ks. biskupie Ignacym ??wirskim
  • Polska rodzina potrzebuje doinwestowania i dowarto??ciowania
  • O wspó??czesnym niewolnictwie
  • Czy Polska idzie drogÄ? WÄ?gier.

W parafii naszej rozpoczynajÄ? siÄ? katechezy neokatechumenalne, pos??uchajmy krótkiego  ??wiadectwa katechistów

Odszed?? do wieczno??ci: + Stanis??aw Piwoni…….

Dodano: 24 Styczeń 2016