Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2016r

Dzisiejsza niedziela wzywa nas po raz kolejny do nawrócenia i przemiany ??ycia. Opowiada nam jednocze??nie o Bogu cierpliwym, który pragnie wspomagaÄ? nasze wysi??ki i dÄ???enia, by przynosi??y jak najpiÄ?kniejsze owoce. Dlatego wszystkich parafian zachÄ?camy do udzia??u
w rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczniemy w najbli??szy piÄ?tek, poprowadzi je
ks. Jan Babik, kanclerz naszej kurii.

Program rekolekcji:
PiÄ?tek – 4 marca           6.30   Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                  9.00   Msza ??w. z naukÄ? ogólna, Droga Krzy??owa
                                11.00   Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                15.30   Droga Krzy??owa z naukÄ? dla dzieci
                                17.00   Msza ??w. z naukÄ? dla m??odzie??y
                                18.30   Msza  ??w. z naukÄ? ogólnÄ?

Sobota – 5 marca         6.30    Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                  9.00    Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                 11.00   Msza ??w. z naukÄ? dla starszych, chorych i cierpiÄ?cych
                                 15.30   Msza ??w. z naukÄ? dla dzieci
                                 17.00   Msza ??w. z naukÄ? dla m??odzie??y
                                 18.30   Msza ??w. z naukÄ? ogólnÄ?
                                        -    Nauka stanowa dla ma????e??stw

Niedziela – 6 marca, zako??czenie rekolekcji

Spowied?? w piÄ?tek i sobotÄ? 15 min. przed ka??dÄ? MszÄ? ??w.

W pierwszy czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej modlitwy w intencji powo??anych do s??u??by Bo??ej oraz o nowe powo??ania.
Pierwszy piÄ?tek i sobotÄ? miesiÄ?ca obchodzimy przez przyjÄ?cie Komunii ??wiÄ?tej wynagradzajÄ?cej.

Dzisiaj w parafii Narodzenia, MszÄ? ??w. o godz. 10.00 rozpocznÄ? siÄ? miejskie obchody Narodowego Dnia PamiÄ?ci ??o??nierzy WyklÄ?tych. PamiÄ?tajmy o nich w modlitwie.

W piÄ?tek przypada dzie?? imienin Ks. Bpa Kazimierza Gurdy. W katedrze siedleckiej o godz. 12.00 bÄ?dzie sprawowana Msza ??w. w intencji dostojnego solenizanta, my bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w pierwszym dniu rekolekcji za naszego Pasterza.

W piÄ?tek  MszÄ? ??w. wieczorowÄ? o godz. 18.30 rozpocznie siÄ? Ekstremalna Droga Krzy??owa. ZachÄ?camy do uczestnictwa w niej.

W przysz??Ä? niedzielÄ? w ramach akcji Rodzina – Rodzinie odbÄ?dzie siÄ? zbiórka produktów ??ywno??ciowych dla najbardziej potrzebujÄ?cych pomocy, tak jak to mia??o miejsce przed ??wiÄ?tami Bo??ego Narodzenia.

• Jak czytaÄ? Pismo ??wiÄ?te
  • Jak diagnozowaÄ? depresjÄ? u dzieci
  • cotygodniowy cykl wielkopostnych rozwa??a??.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Ignacy ??ylik i + Regina Ciejpa - Sajkowicz

Dodano: 01 Marzec 2016