Czwarta Niedziela Wielkiego Postu - 06.03.2016r

DziÄ?kujemy ks. Janowi za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych, niech g??oszone S??owo Bo??e przyczyni siÄ? do pog??Ä?bienia i umocnienia naszej wiary, a ksiÄ?dzu ??yczymy wielu ??ask Bo??ych na zbli??ajÄ?ce siÄ? ??wiÄ?ta i pe??nienie odpowiedzialnej pos??ugi  kanclerza kurii siedleckiej.

Dzisiaj do samochodu przed ko??cio??em mo??emy sk??adaÄ? produkty ??ywno??ciowe w ramach akcji parafialnej Rodzina – Rodzinie. Zebrany prowiant zostanie podzielony na paczki i dostarczony rodzinom najbardziej potrzebujÄ?cym.

Przy samochodzie sÄ? te?? rozprowadzane baranki wielkanocne do koszyczka ze ??wiÄ?conkÄ? i na stó?? ??wiÄ?teczny. Ofiary przeka??emy do Caritas w Siedlcach.

Od 8 marca zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na MszÄ? ??w. na godz. 18.00, NowennÄ? do Ducha ??w. i na próbÄ? liturgicznÄ?. Obecno??Ä? obowiÄ?zkowa.

We wtorek, 8 marca przypada miÄ?dzynarodowy Dzie?? Kobiet wyra??my im naszÄ? ??yczliwo??Ä? dobrym s??owem i drobnym gestem i pamiÄ?tajmy w modlitwach.

Grono Pedagogiczne Szko??y Podstawowej nr 9 im. Królowej Jadwigi zaprasza rodziców i dzieci: 5, 6, 7 letnie na Dzie?? Otwarty Szko??y, 9 marca 2016 r. w godz. 17.00 – 19.00. W gablocie znajdziemy wiÄ?cej informacji na ten temat.

Za tydzie?? bÄ?dÄ? rozprowadzane pod ko??cio??em palmy wielkanocne przygotowane przez uczniów, nauczycieli i rodziców Szko??y Specjalnej. Zebrane fundusze bÄ?dÄ? przeznaczone na potrzeby uczniów.

Zapraszamy do udzia??u w nabo??e??stwach wielkopostnych: Gorzkie ??ale w niedziele po Mszy ??w. o godz. 10.00 i o 17.45, Droga Krzy??owa w piÄ?tek: 9.00, 17.15 ogólna, 16.00 dzieci, 18.30 m??odzie??.

19 marca, w sobotÄ? pojedziemy do chorych od godz. 8.00. Zapisy od dzisiaj w zakrystii. BÄ?dÄ? potrzebne 4 samochody. Szczególnie dla chorych podajemy, ??e na stronie parafialnej umie??cili??my kilka nauk rekolekcyjnych.

W Echu Kat. przeczytamy:

• O sile modlitwy wstawienniczej i kulcie ??w. Józefa
  • Papie?? Franciszek o stwierdzeniu niewa??no??ci ma????e??stwa
  • Suplementy diety nie leczÄ? i nie zapobiegajÄ? chorobom
  • O kolejnych absurdalnych pomys??ach feministek.

W minionym tygodniu odesz??a do wieczno??ci:  + Janina Kostecka…..

Dodano: 06 Marzec 2016