Odwiedzin: 402056

Poniedzia??ek w Oktawie Wielkanocy 28.03.2016r

W tym tygodniu przypada pierwszy piÄ?tek miesiÄ?ca, dodatkowa Msza ??w. o godz. 16.00 dla dzieci, spowied?? od 15.30. W pierwszÄ? sobotÄ? adoracja do godz. 21.00.    W przysz??Ä? niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 10.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i adoracja.

Z racji oktawy w najbli??szy piÄ?tek nie obowiÄ?zuje wstrzemiÄ???liwo??Ä? od pokarmów miÄ?snych.

W przysz??Ä? niedzielÄ? bÄ?dziemy obchodziÄ? niedzielÄ? Mi??osierdzia Bo??ego i rozpoczniemy Tydzie?? Mi??osierdzia. Od Wielkiego PiÄ?tku odmawiamy nowennÄ? przed tÄ? niedzielÄ? – zachÄ?camy wiÄ?c do odmawiania Koronki do Mi??osierdzia Bo??ego. Niech to bÄ?dzie nasze przygotowanie do tego ??wiÄ?ta. KoronkÄ? odmawiamy wspólnie w ko??ciele o godz.15.00. Zapraszamy.

Wszystkim parafianom i go??ciom ??wiÄ?tujÄ?cym w naszej wspólnocie te najwa??niejsze ??wiÄ?ta jeszcze raz ??yczymy obfito??ci Bo??ych darów i Jego ??aski.
„Nie bójcie siÄ?” - s??owa, które w poranek wielkanocny us??ysza??y niewiasty, dzi?? sÄ? skierowane do nas. SÄ? wezwaniem do porzucenia lÄ?ku i boja??ni, oraz podjÄ?cia misji aposto??owania, ??e Jezus ??yje i dzia??a w??ród nas. On sam bÄ?dzie nas w tym dziele wspiera?? swoim b??ogos??awie??stwem.

W minionym tygodniu odszed?? do Pana: + Tadeusz Harasimiuk…..

Dodano: 01 Kwiecień 2016