Niedziela Mi??osierdzia Bo??ego 03.04.2016r

Dzisiejsza niedziela w tradycji ma wiele przydomków: przewodnia, bia??a, Mi??osierdzia Bo??ego. O ten ostatni tytu?? prosi?? sam Pan Jezus za po??rednictwem ??w. Siostry Faustyny. Ustanowi?? jÄ? w 2000 r. ??w. Jan Pawe?? II. Rozpoczynamy Tydzie?? Mi??osierdzia.

Z racji pierwszej niedzieli miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 od??piewamy KoronkÄ? do Mi??osierdzia Bo??ego i w godzinie konania Jezusa o 15.00 równie?? zgromadzimy siÄ? w ??wiÄ?tyni na ??piew Koronki. Zapraszamy.

W tym roku Uroczysto??Ä? Zwiastowania Pa??skiego wypad??a w Wielki PiÄ?tek, dlatego zosta??a przeniesiona na jutro. Jest to Dzie?? ??wiÄ?to??ci ??ycia i mo??liwo??Ä? podjÄ?cia Duchowej Adopcji Dziecka PoczÄ?tego. W naszej parafii na Mszy ??w. o godz. 18.00 odbÄ?dzie siÄ? uroczyste z??o??enie przyrzecze?? Duchowej Adopcji. Prosimy zabraÄ? ze sobÄ? ??wiece. Na stoliku za ??awkami sÄ? wy??o??one deklaracje z modlitwÄ? adopcyjnÄ?      i KsiÄ?gÄ? Obrony ??ycia, do której wpisujemy ka??dorazowo podjÄ?tÄ? adopcjÄ?. ZachÄ?camy do liczniejszego w??Ä?czania siÄ? w tÄ? jak??e bardzo wa??nÄ? formÄ? modlitwy.

Jutro tj. 04.04.2016r dodatkowa Msza ??w. o 9.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiÄ?ca. Msza ??w. o godz. 18.00 o Chrystusie Najwy??szym i  Wiecznym Kap??anie, wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji kap??anów i o powo??ania.

W Sanktuarium Mi??osierdzia Bo??ego przez trzy niedziele bÄ?dÄ? siÄ? odbywa??y Koncerty Wielkanocne.(zob. gabl. )

Duszpasterstwo M??odzie??y i Powo??a?? S??ug Jezusa zaprasza na: INDYWIDUALNE WARSZTATY Z ROZEZNAWANIEM DROGI ??YCIA – kontakt tel. w gabl.

W Echu Kat. przeczytamy:

• O mi??osierdziu, które nie zna granic
  • O filmach, które mogÄ? zmieniÄ? ludzkie ??ycie
  • Ukrywana prawda u ludobójstwie na Wo??yniu.

W minionym tygodniu odesz??y do Pana: + Maliszewska Eugenia i Muchla Krystyna………..

Dodano: 03 Kwiecień 2016