Duchowa Adopcja Dziecka PoczÄ?tego 04.04.2016 rok

W dniu 04.04.2016 roku w dzie?? ??wiÄ?to??ci ??ycia w naszej parafii nastÄ?pi??o uroczyste podjÄ?cie Duchowej Adopcji Dziecka PoczÄ?tego. Jak co roku Diakonia ??ycia z Domowego Ko??cio??a, dzia??ajÄ?ca przy naszej parafii przygotowa??a materia??y i ca??Ä? oprawÄ? uroczystej Mszy ??wiÄ?tej koncelebrowanej, której przewodniczy?? ks. kanonik proboszcz naszej parafii Janusz Onufryjuk wraz z moderatorem Domowego Ko??cio??a ks. Jackiem Sawczukiem. Na poczÄ?tku Mszy ??w. ks. proboszcz powiedzia??:

...Wpatrujemy siÄ? dzisiaj w przyk??ad Maryi. powtarzamy wobec ??wiata tÄ? prawdÄ?, ??e tylko Bóg jest Panem ??ycia. Dzisiaj Ko??ció?? zaprasza nas, aby??my stali siÄ? ??wiadkami ??wiÄ?to??ci ??ycia. Zaprasza do uczynku mi??osierdzia, którym bÄ?dzie podjÄ?cie dzie??a Duchowej Adopcji Dziecka PoczÄ?tego. Mamy obecnie Rok Mi??osierdzia, wczoraj NiedzielÄ? Mi??osierdzia, tydzie?? Mi??osierdzia, dobrze wiÄ?c taki dar podjÄ?Ä? - DuchowÄ? AdopcjÄ? Dziecka PoczÄ?tego...

Do podjÄ?cia Duchowej Adopcji podczas Mszy ??w. przystÄ?pi??o du??o osób. Cieszy fakt, ??e co roku jest coraz wiÄ?cej chÄ?tnych do podjÄ?cia tego zadania.

Ka??dego 25 dnia miesiÄ?ca Diakonia ??ycia i Domowy Ko??ció?? zapraszajÄ? na MszÄ? ??w. w intencji Dziecka PoczÄ?tego na godz. 18.00. Przed lub po Mszy ??w. Diakonia ??ycia poprowadzi modlitwÄ? w tej intencji. Bezpo??rednio po Mszy ??w. bÄ?dzie wystawiony Przenaj??wiÄ?tszy Sakrament w bocznej kaplicy do godz. 21.00, bÄ?dzie te?? mo??liwo??Ä? skorzystania z Sakramentu Pokuty. Serdecznie zapraszamy Diakonia ??ycia i Domowy Ko??ció??.

WiÄ?cej zdjÄ?Ä? TUTAJ

Dodano: 05 Kwiecień 2016