??DM - Przystanek Bia??a

Dnia 22 kwietnia 2016 roku mia?? miejsce kolejny „Przystanek Bia??a” w ramach przygotowa?? do ??wiatowych Dni M??odzie??y. Tym razem odby?? siÄ? w parafii B??ogos??awionego Honorata. Spotkanie modlitewne zgromadzi??o m??odzie?? z czterech dekanatów: bialskiego pó??nocnego, bialskiego po??udniowego, janowskiego i terespolskiego.
Spotkanie rozpoczÄ???o siÄ? o godz. 19-tej hymnem ??DM, po czym do zgromadzonych s??owo skierowa?? ks. proboszcz Janusz Onufryjuk. Kolejnym punktem by??a Koronka do Mi??osierdzia Bo??e za ??wiatowe Dni M??odzie??y. Nie zabrak??o równie?? nowych informacji dotyczÄ?cych  ??DM
W ramach spotkania m??odzie?? z parafialnego KSM-u przygotowa??a pantomimÄ?, która wprowadzi??a w tematykÄ? konferencji poprowadzonej przez ks. Tomasza Kosteckiego. Dotyczy??a ona grzechu, który tak czÄ?sto jest bagatelizowany, pomijany, niezauwa??alny, a nawet traktowany jako co?? dobrego.
Po konferencji by??a adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu. W trakcie jej trwania m??odzie?? mia??a mo??liwo??Ä? skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Na koniec, po udzieleniu wszystkim b??ogos??awie??stwa, jeszcze raz wybrzmia?? hymn ??DM, ale w wykonaniu m??odzie??y z IV LO im. Stanis??awa Staszica i w ró??nych jÄ?zykach ??wiata.
Ca??e spotkanie zako??czono s??odkim poczÄ?stunkiem i gorÄ?cÄ? herbatÄ?.

WiÄ?cej zdjÄ?Ä? TUTAJ

Dodano: 23 Kwiecień 2016