Si??dma Niedziela Wielkanocy 08.05.2016r

Uroczysto??Ä? WniebowstÄ?pienia Pa??skiego

Dzisiaj po??wiÄ?cenie pól o godz. 14.00 w Rakowiskach i Terebeli, za tydzie?? w Ciciborze Du??ym i Ma??ym, te?? o godz. 14.00.
ZachÄ?camy do liczniejszego uczestnictwa w nabo??e??stwie majowym. W niedziele o 17.30, a w dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej.

Dzisiaj druga katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych – po Mszy ??w. wieczorowej.

Dzisiaj we wszystkich parafiach trwa zbiórka ofiar do puszek na pomoc ofiarom trzÄ?sienia ziemi w Ekwadorze. TysiÄ?ce mieszka??ców zosta??o bez dachu nad g??owÄ? i potrzebuje nie tylko ??ywno??ci, wody, ale równie?? ??rodków czysto??ci, leków, opatrunków. O pomoc zaapelowa??a Caritas Ekwador.

Parafia Horbów prze??ywa dzisiaj Jubileusz 500 – lecia swego istnienia. Uroczysta Suma o godz. 12.00.

Uroczysto??Ä? ??w. Stanis??awa w tym roku bÄ?dzie obchodzona 9 maja w poniedzia??ek.

W piÄ?tek, 13 maja pierwsze w tym roku nabo??e??stwo fatimskie. Kwadrans przed 19.00 zbieramy siÄ? przy ko??ciele w par. ??w. Anny i przejdziemy do par. ??w. Micha??a Archanio??a. Prosimy wziÄ?Ä? ??wiece.

W przysz??Ä? niedzielÄ? uroczysto??Ä? Zes??ania Ducha ??wiÄ?tego, ko??czy siÄ? okres wielkanocny. Czas komunii wielkanocnej trwa od ??rody popielcowej do Niedzieli Trójcy ??wiÄ?tej.

Taca w przysz??a niedzielÄ? przeznaczona bÄ?dzie na organizacjÄ? ??DM w Krakowie.

Trzeba zebraÄ? minimum 100.000 podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o prawie do narodzin dla ka??dego dziecka. Wtedy projekt bÄ?dzie rozpatrywany przez Sejm RP. Obecnie jest ogromna szansa, ??e ustawa zostanie przyjÄ?ta. Podpisy bÄ?dÄ? zbierane za tydzie??. Trzeba znaÄ? pesel, albo mieÄ? dowód osobisty.

22 maja odbÄ?dzie siÄ? I Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet do Sanktuarium b??. MÄ?czenników Podlaskich w Pratulinie. Program w gablocie. Zapisy w zakrystii.

• Wywiad z kierowcÄ? ??w. Jana Paw??a II
  • Dlaczego m??odzi ludzie bojÄ? siÄ? i??Ä? za g??osem powo??ania
  • Kto 50 lat temu odda?? PolskÄ? i ca??y nasz naród w niewolÄ?
  • Jak siÄ? broniÄ? prze chorobami serca
  • Co zrobiÄ?, gdy podejrzewamy, ??e na polu znajduje siÄ? niewybuch.
Dodano: 09 Maj 2016