ZES?ANIE DUCHA ??WI?TEGO 15.05.2016r

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego na I Diecezjaln? Pielgrzymk? Kobiet do Pratulina.

Dzisiaj o godz 14.00 po??wi?cenie pól w Ciciborze du??ym i w Ciciborze Ma??ym, a po Mszy ??w. wieczorowej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy z Maryj?, nasz? Matk?, Królow? i Or?downiczk? na nabo??e??stwa majowe. W niedziela o 17.30, a w dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej.

Dzisiaj zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o prawie do narodzin dla ka??dego dziecka. Trzeba ich zebra? minimum 100 tys, aby projekt móg?? by? rozpatrywany przez Sejm. Trzeba zna? pesel, albo mie? ze sob? dowód.

Jutro ??wi?to Naj??wi?tszej Maryi Panny, Matki Ko??cio??a, dodatkowa Msza ??w. o 9.00.

W czwartek oddamy cze??? Jezusowi Chrystusowi , Najwy??szemu i Wiecznemu Kap??anowi.

Kolejny „Przystanek Bia??a” odb?dzie si? w pi?tek 20 maja o godz. 19.00 w par. ??w. Micha??a Archanio??a. W programie konferencja „Odnajd?? swoje powo??anie”, przedstawienie „Tajemnica Eucharystii”, modlitwa i adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu, oraz agapa. Zapraszamy m??odzie?? do wzi?cia udzia??u.

W sobot? ma przyjecha? do nas transport jab??ek, wydawanie ok. godz. 9.00.

• Relacja z Diecezjalnego Dnia Rodziny
  • Jak ??wi?towa? uroczysto??? Zes??ania Ducha ??wi?tego
  • O m??odzie??y, która ma przyjecha? na ??wiatowe Dni z Czadu
  • O proponowanych zmianach w sprzeda??y leków.

W minionym tygodniu odszed?? do Pana: + Roman O??dachowski…….

Dodano: 16 Maj 2016