Koncert Uwielbienia - Bo??e Cia??o 26.05.2016r

26 maja 2016 r., w uroczysto??? Bo??ego Cia??a, w bialskim amfiteatrze odb?dzie si? Koncert Uwielbienia Boga pod has??em „BIA?A DLA JEZUSA”.
To wyj?tkowy koncert energetycznej muzyki chrze??cija??skiej na wysokim poziomie artystycznym, który jest inicjatyw? ??wieckich i duchownych ze wszystkich parafii miasta Bia??a Podlaska.
Zapraszamy wszystkich niezale??nie od wieku. Zarówno tych, którzy odnale??li ju?? swoje miejsce w Ko??ciele, jak i tych, którzy go wci??? poszukuj?. Wszystkich zaanga??owanych w to dzie??o ???czy pragnienie s??u??by Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary.

Wst?p wolny!!!

Niezale??nie od tego, czy jeste?? jeszcze dzieckiem, czy masz ju?? za sob? jaki?? z??oty jubileusz, na Koncert Uwielbienia ka??dy jest zaproszony! Ma??o tego, zaproszeni jeste??my, aby tworzy? ten koncert, a nie tylko na nim by?, ale równie?? w???czy? si? w ??piew.
Podczas tego koncertu chcemy z wielk? rado??ci?, w tym szczególnym dla wierz?cych dniu, uwielbia? Pana Boga za Jego obecno??? w??ród nas i dzi?kowa? mu za wszelkie otrzymywane ??aski oraz wo??a? o pomoc Ducha ??wi?tego. Swoj? rado??? z obecno??ci Boga b?dziemy wyra??a? ??piewem i ta??cem, momentami wyciszenia i zadum?. Spotkanie to ma równie?? na celu ukazanie prawdy, ??e ka??dy jest wa??ny i potrzebny. B?d?c cz???ci? Bo??ego planu jest niezast?piony w swej odr?bno??ci i cz??owiecze??stwie.
Pod koniec spotkania nast?pi uroczyste wprowadzenie Pana Jezusa w Naj??wi?tszym Sakramencie. Wieczór Chwa??y zako??czy si? b??ogos??awie??stwem.

To wspólne uwielbianie Jezusa o charakterze muzyczno-modlitewnym potrwa oko??o trzech godzin i b?dzie prowadzone przez zespó?? muzyczno-wokalny o nazwie: „Godzina Uwielbienia”. To 16-sto osobowy zespó?? muzyczny i grupa przyjació??, których pragnieniem jest Uwielbianie Boga w Trójcy ??wi?tej.
Przyjd??! Spotkaj si? z ??ywym Jezusem! Oddaj Mu swoje ??ycie! Uwielbijmy Go razem! Bo??e Cia??o to dobry dzie?? na przypomnienie sobie, Kto jest Panem mojego i Twojego ??ycia. Koniecznie powiedz o tym koncercie znajomym!
Inspiracj? Koncertu Uwielbienia by?? koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który ju?? kilkana??cie lat odbywa si? w Rzeszowie. To stamt?d poszed?? impuls, który sprawi??, ??e w wielu miastach, w??a??nie wieczorem w Uroczysto??? Bo??ego Cia??a, spotykaj? si? muzycy i ci, którzy kochaj? Boga i wspólnie uwielbiaj? Go. Do tych miast do???czy w tym roku Bia??a Podlaska.
Organizatorzy Koncertu Uwielbienia „BIA?A DLA JEZUSA”:

W organizacj? tego przedsi?wzi?cia zaanga??owa??o si? wiele organizacji spo??ecznych, parafie oraz firmy prywatne. G??ówny ci???ar organizacji podj???a si? ponie??? Fundacja Dziesi?? Talentów.

Dodano: 16 Maj 2016