29.05.2016r - DziewiÄ?ta Niedziela Zwyk??a

Od ??rody rozpoczniemy odprawianie nabo??e??stw czerwcowych ku czci Naj??wiÄ?tszego Serca Pana Jezusa. W niedziele o 17.40 a w ciÄ?gu tygodnia po Mszy ??w. wieczorowej.

W ??rodÄ?, 1 czerwca, przypada Dzie?? Dziecka. Pragniemy w tym dniu otoczyÄ? modlitwÄ? wszystkie dzieci, do czego zachÄ?camy te?? wszystkich parafian, a w sobotÄ? 4 czerwca odbÄ?dzie siÄ? festyn dla dzieci, rozpocznie siÄ? o godz. 10.00,na placu ró??ne gry, zabawy, konkursy i ma??y poczÄ?stunek.

Do czwartku w??Ä?cznie po Mszy ??w. wieczorowej trwajÄ? procesje eucharystyczne, na zako??czenie b??ogos??awie??stwo dzieci.

W tym tygodniu I czwartek miesiÄ?ca, modlitwy w intencji kap??anów razem z nabo??e??stwem czerwcowym. W I piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30, a w I sobotÄ? adoracja do godz. 21.00. W I niedzielÄ? miesiÄ?ca adoracja i procesja po Mszy ??w. o godz. 10.00.

W piÄ?tek przypada uroczysto??Ä? Naj??wiÄ?tszego Serca P. Jezusa. W tym dniu nie obowiÄ?zuje wstrzemiÄ???liwo??Ä? od pokarmów miÄ?snych.

W sobotÄ? – wspomnienie Niepokalanego Serca Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny.

W przysz??Ä? niedzielÄ? obchody ??wiÄ?ta DziÄ?kczynienia po Mszach ??w. bÄ?dzie zbiórka ofiar do puszek na budowÄ? ??wiÄ?tyni Opatrzno??ci Bo??ej w Warszawie.

U nas za tydzie?? na Mszy ??w. o godz. 18.00 bÄ?dziemy obchodziÄ? dziÄ?kczynienie za 40 lat s??u??by Bogu ksiÄ?dza proboszcza i jego kolegów. Uroczysto??ciom bÄ?dzie przewodniczy?? J.E.  Ks. Biskup Piotr Sawczuk. Po Mszy ??w. pob??ogos??awi dom parafialny choÄ? nie jest jeszcze ca??kiem uko??czony. BÄ?dziemy mogli korzystaÄ? z najwiÄ?kszej sali i mieszka?? dla sióstr, które od wrze??nia bÄ?dÄ? prowadziÄ? przedszkole katolickie im. b??. o. Honorata.

W Echu Katolickim:

• PoruszajÄ?ce ??wiadectwo ma????onków
  • Czego nie wiemy o filmowym Pawlaku
  • Relacje z I Pielgrzymki Kobiet do Pratulina
  • Ojcowie oblaci ??wiÄ?tujÄ? 200-lecie istnienie zgromadzenia.

W minionym tygodniu zmarli: + Jerzy Syryjczyk i Halina Jarmo??owicz……..

Dodano: 29 Maj 2016