Odwiedzin: 402013

Dwunasta Niedziela Zwyk??a 19.06.2016 rok

Zaproszenie do udzia??u w ??wiatowych Dniach M??odzie??y skierowane przez biskupów do polskiej m??odzie??y.(przeczytaÄ?)

Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega ko??ca. W piÄ?tek 24 czerwca podczas Mszy ??w. o godz. 8.00 podziÄ?kujemy dobremu Bogu za wszelkie otrzymane dary i ??aski w ciÄ?gu tego czasu pracy i nauki, oraz poprosimy o bezpieczne i szczÄ???liwe wakacje. Zapraszamy na tÄ? liturgiÄ? dzieci, m??odzie??, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców z naszych szkó??: ze Szko??y Podstawowej im. ??w. Jadwigi, Królowej, z Gimnazjum im. ??w. Jana Paw??a II i Zespo??u Szkó?? Zawodowych im. Komisji Edukacji Narodowej.

W Ciciborze Du??ym zako??czenie roku rozpocznie siÄ? dla obu szkól MszÄ? ??w. te?? o godz. 8.00.

W piÄ?tek przypada uroczysto??Ä? Narodzenia ??w. Jana Chrzciciela. Przez jego wstawiennictwo bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? o ??askÄ? bycia wiarygodnym ??wiadkiem Jezusa Chrystusa. Z racji uroczysto??ci nie obowiÄ?zuje wstrzemiÄ???liwo??Ä? od pokarmów miÄ?snych. Na Mszy ??w. o godz. 18.00 bÄ?dziemy polecaÄ? Bogu ks. proboszcza z okazji Imienin.

W piÄ?tek na godz. 11.30 przyjedzie samochód i bÄ?dzie mo??na zdaÄ? zu??yty sprzÄ?t AGD. Samochód nie bÄ?dzie czeka??, po za??adowaniu sprzÄ?tu odjedzie do innych parafii.

W sobotÄ? 25 czerwca „Koczowisko” S??u??by Liturgicznej w WSD w Opolu. ZachÄ?camy ministrantów i lektorów do wziÄ?cia udzia??u. Zapisy u ks. Marka.

W niedzielÄ? 26 czerwca w Le??nej Podl. obchody 24 rocznicy powstania KRP. Dyrektor ks. Andrzej Sochal zaprasza. PoczÄ?tek o godz. 11.00.

W przysz??Ä? niedzielÄ? na Mszy ??w. o godz. 10.00 bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji ks. Piotra z racji zbli??ajÄ?cych siÄ? imienin.

W Echu Kat. przeczytamy:

• Fotorelacja ze ??wiÄ?ce?? kap??a??skich
  • Kiedy Prymas TysiÄ?clecia bÄ?dzie og??oszony b??ogos??awionym
  • O nadziejach na zmiany w polskiej o??wiacie.

W minionym tygodniu odesz??a do wieczno??ci : + Helena Kowalczyk …...

Dodano: 20 Czerwiec 2016