Odwiedzin: 402031

Czternasta Niedziela Zwyk??a 03.07.2016r

UdajÄ?cym siÄ? na wakacje i urlopy przypominamy, ??e nikomu nie wolno zapomnieÄ? o Panu Bogu . ObowiÄ?zuje nas niedzielna Msza ??w,  codzienna modlitwa i wszystkie przykazania. IdÄ?c do ko??cio??a pamiÄ?tajmy o godnym stroju.

Od dzisiaj wchodzi wakacyjny porzÄ?dek sprawowania niedzielnych Mszy ??w: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00, 20.00.

Dzisiaj rozpoczynajÄ? siÄ? w naszej parafii katechezy dla rodziców i chrzestnych – godz. 19.00.

W pierwszy czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji kap??anów.

Za tydzie??, 10 lipca po Mszy ??w. o godz. 11.30 spotkanie z rodzinami, które przyjmÄ? m??odzie?? na ??DM, a o godz. 19.00 odbÄ?dzie siÄ? w naszej parafii spotkanie pielgrzymkowe. Zaproszenie jest skierowane do osób pe??niÄ?cych funkcje w ró??nych s??u??bach i do pielgrzymów.

W pa??dzierniku odbÄ?dzie siÄ? Narodowa Pielgrzymka do Rzymu jako dziÄ?kczynienie za 1050 rocznicÄ? chrztu Polski oraz ??wiatowe Dni M??odzie??y w naszej ojczy??nie. W zwiÄ?zku z tym Diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe ""Arka” przygotowa??o dwie propozycje pielgrzymek: autokarowa i samolotowa ( szczegó??y na stronie diecezji i pod nr tel. 882114244)

• ??DM ju?? wkrótce! - Zmiany ksiÄ???y w diecezji
  • O ha??le przewodnim i innych tajnikach tegorocznej pielgrzymki na JasnÄ? GórÄ?
  • ??wiadectwo kobiety, która opu??ci??a wspólnotÄ? Jehowych.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Jaszczuk Boles??aw, Samociuk Zbigniew, Cydejko Tadeusz…….

Dodano: 04 Lipiec 2016