Odwiedzin: 402058

Og??oszenia - Siedemnasta Niedziela Zwyk??a 24.07.2016r

Od ??rody trwajÄ? XXXI ??wiatowe Dni M??odzie??y w Diecezjach, go??cimy u nas 41 osób z Bia??orusi i 7 z Nigerii. Jutro po??egnamy ich, pojadÄ? do Krakowa, by we wtorek uczestniczyÄ? w oficjalnym otwarciu ??DM.   Od czwartku przewodziÄ? im bÄ?dzie Ojciec ??wiÄ?ty. ??yczymy, aby te prze??ycia,  które nas czekajÄ? umocni??y naszych go??ci i nas wszystkich  w wierze.

Jutro na Mszy ??w. wieczorowej z racji ??wiÄ?ta Krzysztofa i Jakuba bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji kierowców,  podró??ujÄ?cych i pob??ogos??awimy pojazdy.

We wtorek, 26 lipca, w liturgiczne wspomnienie dziadków Pana Jezusa, ??w. Anny i Joachima bÄ?dziemy polecaÄ? w modlitwach nasze babcie i dziadków.

ZachÄ?camy rodziny do wspólnego oglÄ?dania transmisji ze ??DM i do wspólnej modlitwy z nastÄ?pcÄ? ??w. Piotra i z m??odymi ca??ego ??wiata.

W czwartek o 19.00  w naszej parafii spotkanie z jadÄ?cymi na czuwanie do Krakowa.

Zbli??a siÄ? czas pielgrzymowania na JasnÄ? GórÄ?,  w roku wdziÄ?czno??ci Panu Bogu za 1050 lecie chrztu naszej Ojczyzny i roku mi??osierdzia. SÄ? to wystarczajÄ?ce powody, aby posz??o nas du??o wiÄ?cej. Informujemy, ??e zapisy w naszej parafii bÄ?dÄ? w dniach 29 – 30 lipca w godz. 17.00 – 19.00, oraz 31 lipca od 15.00 – 17.00. Ostatniego dnia zapisów zdanie baga??y. Koszt 120 z??.

Og??oszenie prezydenta miasta: BÄ?dzie mo??liwo??Ä? skorzystania z bezp??atnego powrotu z przystanku pielgrzymów w Drelowie w dniu 1 sierpnia. ChÄ?tni majÄ? zapisaÄ? siÄ? w zakrystii na jeden z dwóch odjazdów: o godz. 18.00 lub po Apelu Jasnogórskim. Z mo??liwo??ci powrotu bÄ?dÄ? mog??y skorzystaÄ? tylko osoby zapisane na li??cie. Zapisy do czwartku do godz. 14.00.

Przypominamy o akcji „Tornister pe??en u??miechu”. Polega ona na pobraniu z zakrystii pustego tornistra, wype??nieniu przyborami szkolnymi i przyniesieniu. Diakonia Mi??osierdzia dostarczy je dzieciom z rodzin ubogich.

Zespó?? Szkó?? Zawodowych nr 1 w Bia??ej Podlaskiej, tzw. bialski Ekonomik, w 2016 roku obchodziÄ? bÄ?dzie jubileusz 75-lecia istnienia szko??y. Do obchodów zwiÄ?zanych z jubileuszem szko??a pragnie zaprosiÄ? swoich absolwentów i wraz z nimi uczciÄ? tÄ? wa??nÄ? chwilÄ? podczas II Zjazdu Absolwentów ZSZ nr 1, który odbÄ?dzie siÄ? 15 pa??dziernika 2016 r. Organizatorzy serdecznie zapraszajÄ? by??ych uczniów Ekonomika. Wszelkie informacje dotyczÄ?ce zjazdu dostÄ?pne sÄ? na stronie internetowej szko??y.

• ??DM, czas niezwyk??ych historii, nierzadko cudów
  • Relacje z Ewangelizacji nad Jeziorem Bia??ym
  • Jaka tajemnica tkwi w niezawinionym cierpieniu
  • Kim by??    i czego dokona?? b??. Ignacy K??opotowski.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Emilia Solarska ……..

Dodano: 27 Lipiec 2016