Og??oszenia - Dwudziesta Druga Niedziela Zwyk??a 28.08.2016

Z dniem 22 sierpnia przyby?? do naszej parafii ks. ?ukasz Iwaniec witamy serdecznie i ??yczymy wiele rado??ci z owocnej pos??ugi kap??a??skiej.

W czwartek 1 wrze??nia rozpoczynamy nowy rok szkolny Msz? ??w. o godz. 8.00. (w Ciciborze o 9.00) Na wspóln? modlitw? zapraszamy dzieci i m??odzie??, katechetów, rodziców, nauczycieli i wychowawców. B?dziemy si? modli? o ??wiat??o i dary Ducha ??wi?tego w nowym roku szkolnym.
Po Mszy ??w. wieczorowej, wystawienie Naj??wi?tszego Sakramentu, modlitwy w intencji kap??anów i o pokój na ??wiecie z racji przypadaj?cej 77 rocznicy wybuchu II wojny ??wiatowej.
Miejskie uroczysto??ci z okazji rocznicy wybuchu II wojny ??wiatowej rozpoczn? si? Msz? ??w. o 10.30 w parafii ??w. Anny.

W pierwszy pi?tek miesi?ca dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30.

W pierwsz? sobot? adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu do 21.00.

W przysz??? niedziel? po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna, K??R zmieniaj? tajemnice.

Za tydzie?? na Mszy ??w. o 13.00 uczniom kl. I pob??ogos??awimy tornistry i przybory szkolne.

W pi?tek o godz. 19.00 rozpoczynaj? si? w naszej parafii katechezy dla narzeczonych
w ramach bezpo??redniego przygotowania do sakramentu ma????e??stwa.

29 sierpnia odb?dzie si? mecz charytatywny, którego celem b?dzie pomoc  dzieciom z domu dziecka w Komarnie.( zob.gabl.)

3 wrze??nia w Parku Radziwi????owskim o godz. 16.00 rozpocznie si? Narodowe Czytanie fragmentów „Quo vadis”.(zob. Gabl.)

W gablocie znajdziemy informacje na temat pielgrzymki do Wilna, od 12 wrze??nia.

W przysz??? niedziel?, 04 wrze??nia, w Rzymie papie?? Franciszek Matk? Teres? z Kalkuty og??osi ??wi?t?. To wydarzenie b?dzie stanowi? szczyt prze??ywanego w Ko??ciele Jubileuszu Mi??osierdzia. W zwi?zku z tym ks. Jacek wraz z diakoni? mi??osierdzia zaprasza, w czwartek, pi?tek i sobot? na godz. 19.30, na spotkania przygotowuj?ce do tego niezwyk??ego wydarzenia, które b?d? dotyczy??y ewangelii o mi??osiernym samarytaninie. Tymi spotkaniami chcemy równie?? rozpocz?? tworzenie w naszej parafii wspólnoty Kr?gu Biblijnego, aby doceni? warto??? S??owa Bo??ego, które mo??e przemieni? ??ycie ka??dego z nas. Szczegó??owy program i tematy tych spotka?? znajduj? si? na tablicy og??osze?? oraz karteczkach wy??o??onych na stoliku. A w przysz??? niedziel? podczas Mszy ??w. sprawowanej o godz. 10.00 podzi?kujemy Bogu za dar ??w. Matki Teresy z Kalkuty.

Dzi?kujemy za ofiary jakie wp??yn???y na zakup krzese?? do nowej sali katechetycznej oraz w???czenie si? do akcji  „Tornister pe??en u??miechu”, dzi?ki której 50 dzieci  otrzyma??o tornistry wype??nione przyborami szkolnymi.

Od przysz??ej niedzieli porz?dek sprawowania  Mszy ??w. jak w ci?gu roku: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 18.00.

W Echu Kat. przeczytamy: Or?downictwo Czarnej Madonny od wieków wyprasza cuda – Niewinny z pozoru tatua?? mo??e by? przyczyn? duchowych zagro??e?? – O zbiórce pieni?dzy na leczenie Katarzyny Janiszek – Czas do szko??y

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Adam Perli??ski...

Dodano: 28 Sierpień 2016