Odwiedzin: 402023

Og??oszenia - Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwyk??a 04.09.2016

Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna,  a na Mszy ??w. o godz. 13.00 uczniom kl. I pob??ogos??awimy przybory szkolne i tornistry.

Na pamiÄ?tkÄ? trwajÄ?cego Jubileuszu Mi??osierdzia i dzisiejszej kanonizacji nowa sala katechetyczna bÄ?dzie nazwana „salÄ? ??w. Matki Teresy z Kalkuty”. Tam równie?? na sta??e bÄ?dzie wisia?? jej wizerunek.

W czwartek, 8 wrze??nia ??wiÄ?to Narodzenia N.M.Panny, dodatkowa Msza ??w. o 9.00, w Woli Gu??owskiej do??ynki diecezjalne.

W przysz??Ä? niedzielÄ? na Mszy ??w. o godz. 10.00 do??ynki parafialne. Zapraszamy przedstawicieli naszych wiosek, by??my mogli razem dziÄ?kowaÄ? Bogu za chleb powszedni i wszelkie tegoroczne plony.

RozpoczÄ?li??my rok szkolny, zapraszamy na spotkania nastÄ?pujÄ?ce grupy: dzisiaj po Mszy ??w. o 16.00 Katolickie Stowarzyszenie M??odzie??y, we wtorek o 16.30 lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów, w piÄ?tek na 16.30 dzieci, które chcÄ? ??piewaÄ? w scholi.

Zapraszam osoby w ??rednim wieku, do pe??nienia pos??ugi kantora, by podczas liturgii ??piewaÄ? psalmy. Od wtorku przez dwa tygodnie prosimy zg??aszaÄ? siÄ? do pana Organisty, w godzinach otwarcia kancelarii, na przes??uchanie.

Kino Merkury zaprasza od 9 wrze??nia na film „Smole??sk”, ods??aniajÄ?cy kulisy tragedii, która wstrzÄ?snÄ???a ??wiatem. Daty i godziny projekcji w gablocie.

Bialskie Centrum Kultury zaprasza dzi?? na Piknik Rodzinny w Parku Radziwi????owskim, a 10 wrze??nia na godz.19.00 na spektakl plenerowy „Chod?? na BrowarnÄ?”

W bie??Ä?cym numerze Echa Katolickiego przeczytamy:

• O drodze do ??wiÄ?to??ci Matki Teresy z Kalkuty
  • Czy umieliby??my dzi??, wzorem Inki „zachowaÄ? siÄ? jak trzeba”
  • O niszczycielskiej sile zawi??ci
  • jak od??ywiaÄ? siÄ?, by byÄ? zdrowym.

W minionym tygodniu zmar??: + Czyromiszkin Krzysztof

Dodano: 04 Wrzesień 2016