Og??oszenia - Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwyk??a 11.09.2016

We wtorek, 13 wrze??nia kolejny dzie?? fatimski, po Mszy ??w. wieczorowej ró??aniec fatimski i procesja.

W  ??rodÄ?, 14 wrze??nia czcimy Podwy??szenie Krzy??a ??wiÄ?tego upamiÄ?tniajÄ?ce odnalezienie relikwii krzy??a, na którym umar?? i dokona?? zbawienia ??wiata nasz Pan Jezus Chrystus. PamiÄ?tajmy o odnowieniu zniszczonych krzy??y. W nied??ugim czasie bÄ?dÄ? postawione dwa nowe krzy??e na skrzy??owaniu ul. Sitnickiej i ul. ??w. Królowej Jadwigi.

W czwartek, 15 wrze??nia Ko??ció?? w kalendarzu liturgicznym wspomina MatkÄ? Bo??Ä? BolesnÄ?.

W czwartek na godz. 19.30, ks. Jacek zaprasza na pierwsze, wstÄ?pne spotkanie chÄ?tnych, którzy pragnÄ? dowiedzieÄ? siÄ? wiÄ?cej czym jest KrÄ?g Biblijny i ile mo??e wnie??Ä? w nasze ??ycie modlitwa S??owem Bo??ym.

W sobotÄ?, 17 wrze??nia przypada 77 rocznica sowieckiej agresji na PolskÄ?. PamiÄ?tajmy
w naszych modlitwach o pomordowanych na Wschodzie, o ofiarach Golgoty Wschodu.

18 wrze??nia w Ko??ciele wspominamy ??w. Stanis??awa KostkÄ?, patrona dzieci i m??odzie??y. Do tej uroczysto??ci przygotujemy siÄ? przez wieczorowe Msze ??wiÄ?te i spotkania po nich. Zapraszamy wiÄ?c dzieci, m??odzie?? i ich rodziców oraz nauczycieli do wspólnej modlitwy w piÄ?tek i sobotÄ? na godz. 18.00. Natomiast w przysz??Ä? niedzielÄ? zapraszamy dzieci z rodzicami na godz. 13.00, a m??odzie?? na godz. 16.00. Do uczestnictwa w tych wydarzeniach zapraszamy w sposób szczególny m??odzie??, która rozpoczyna przygotowanie do przyjÄ?cia sakramentu bierzmowania. Po Mszy ??w. o godz. 16.00 krótkie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

Za tydzie?? w niedzielÄ? zapraszamy, na godz. 13.00, rodziców i dzieci z kl. III, które chcÄ? rozpoczÄ?Ä? przygotowanie do przyjÄ?cia I Komunii ??w. Po mszy ??w. odbÄ?dzie siÄ? spotkanie
z rodzicami.

Ks. Marek zaprasza wszystkich pÄ?tników grupy 10A na spotkanie popielgrzymkowe
18 wrze??nia 2016r. (tj. niedziela) na godzinÄ? 18.00. W programie: Msza ??wiÄ?ta, Adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i wspomnienia.

W niedzielÄ?, 18 wrze??nia, zako??czenie sezonu motocyklowego, rozpocznie siÄ? o 9.30 na Placu Wolno??ci.(program w gablocie)
Za tydzie?? przyjadÄ? do nas o. Oblaci z Kodnia, bÄ?dÄ? g??osiÄ? s??owo Bo??e
i rozprowadzaÄ? kalendarze misyjne.
W sobotÄ?, 17 wrze??nia, w Siedlcach przy ko??ciele ??w. Józefa odbÄ?dzie siÄ? XXV Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców. Rozpocznie siÄ? ono MszÄ? ??w.
o godz. 9.00.

Dodano: 11 Wrzesień 2016