Odwiedzin: 402026

Og??oszenia - Dwudziesta PiÄ?ta Niedziela Zwyk??a 18.09.2016

W dzisiejszÄ? niedzielÄ? obchodzimy w naszej  Ojczy??nie Dzie?? ??rodków Spo??ecznego Przekazu. Ogarniemy modlitwÄ? dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujÄ?cych w ró??nego rodzaju mediach, by stawali siÄ? przekazicielami prawdy i trwa??ych, nieprzemijajÄ?cych warto??ci.
Rozpoczynamy tak??e dzisiaj kwartalne dni modlitwy za dzieci, m??odzie?? i wychowawców, oraz VI Tydzie?? Wychowania.

Dzisiaj na MszÄ? ??w. na godz. 13.00 zapraszamy uczniów kl. III wraz z rodzicami; a po jej zako??czeniu spotkanie.

Na godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania i rodziców, po Mszy ??w. spotkanie.
MszÄ? ??w. o godz.18.00 rozpocznie siÄ? spotkanie pielgrzymkowe grupy 10A. Natomiast Kierownik Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na JasnÄ? GórÄ? zaprasza wszystkich pÄ?tników fizycznych i duchowych, w piÄ?tek 23 wrze??nia, na godz. 19.30, na spotkanie popielgrzymkowe do Woli Gu??owskiej. BÄ?dzie to czas dziÄ?kczynienia Bogu za dar tegorocznej pielgrzymki. W programie m.in. ??wiadectwa, adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i Msza ??w.

Zapraszamy m??odzie?? w piÄ?tek 23 wrze??nia do par. WniebowziÄ?cia na godz. 18.00 na spotkanie po ??wiatowych Dniach M??odzie??y, aby podziÄ?kowaÄ? Bogu za dobro, które dokona??o siÄ? w nas, a tak??e za ??yczliwych ludzi, którzy nam pomogli. Go??ciem specjalnym bÄ?dzie ks. Krzysztof Kralka, który odprawi MszÄ? ??w. oraz   poprowadzi modlitwÄ? o uzdrowienie. WystÄ?pi zespó?? z Siedlec.

W sobotÄ?, 1 pa??dziernika, z naszej parafii wyruszy piesza pielgrzymka mÄ???czyzn do Pratulina, liczÄ?ca 32 km. BÄ?dzie mia??a ona charakter wÄ?drowania w samotno??ci i ciszy, a jej has??em bÄ?dÄ? s??owa wyjÄ?ta z KsiÄ?gi Jozuego: „BÄ?d?? mÄ???ny i mocny…”. MiÄ?dzy innymi tym wydarzeniem uczcimy 20 rocznicÄ? beatyfikacji MÄ?czenników Podlaskich. Od przysz??ej niedzieli bÄ?dziemy prowadziÄ? zapisy, a ewentualne pytania prosimy kierowaÄ? do ks. Jacka.

W sobotÄ?, 24 wrze??nia o godz. 18.00 bÄ?dzie odprawiona Msza ??w. + ks. Bernarda Waszczuka w 6 r. ??mierci.

W przysz??Ä? niedzielÄ? zbiórka ofiar do puszek dla ludno??ci dotkniÄ?tej trzÄ?sieniem ziemi we W??oszech.

• Relacja z do??ynek diecezjalnych
  • Jak wychowywaÄ? – Kim sÄ? dziewice konsekrowane
  • Diecezjalne uroczysto??ci  milenijne 17 i 18 wrze??nia 1966 r.
  • „??ywno??Ä? wyrzucana, jest niejako ??ywno??ciÄ? kradzionÄ? ze sto??u ubogich” jak i dlaczego warto to zmieniÄ?.

W minionym tygodniu odesz??a do wieczno??ci: + Irena Kaczmarczyk…..

Dodano: 18 Wrzesień 2016