Odwiedzin: 402017

Og??oszenia - Dwudziesta Dziewiata Niedziela Zwyk??a 16.10.2016

Dzisiaj w  parafii prze??ywamy uroczysto??? odpustow? ku czci b?? ojca Honorata naszego patrona. Suma odpustowa o godz. 13.00.

Dzisiaj powracamy do wydarze?? sprzed 38 lat, gdy nasz Rodak, dzi?? ju?? ??wi?ty or?downik w niebie, Karol Wojty??a zosta?? wybrany na papie??a.

Jutro o godz. 9.00 Msza ??w. z okazji ??wi?ta patrona naszego gimnazjum ??w. Jana Paw??a II. Zapraszamy na wspóln? modlitw?

Jutro o godz. 15.00 w naszej  ??wi?tyni odb?dzie si? pogrzeb dzieci zmar??ych w wyniku naturalnego poronienia. Bezpo??rednio po Eucharystii  sprawowanej w intencji ich rodziców, doczesne szcz?tki dzieci utraconych zostan? pochowane na cmentarzu komunalnym.

We wtorek, 18 pa??dziernika, liturgiczne ??wi?to ??wi?tego ?ukasza Ewangelisty. Na Mszy ??w. wieczorowej b?dziemy si? modli? w intencji ks. ?ukasza.

Z Dyrekcj? Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Bia??ej Podlaskiej zapraszamy na uroczyst? Msz? ??w. sprawowan? z okazji Patrona S??u??by Zdrowia w niedziel? 23 pa??dziernika 2016 r o godz. 18.00. Msza ??w. b?dzie poprzedzona ró??a??cem w intencji pracowników S??u??by Zdrowia, ??yj?cych i zmar??ych.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bia??ej Podl. zaprasza kobiety na bezp??atne badanie mammograficzne oraz cytologiczne. (szczegó??y w gablocie)

W ??rod? po Nowennie dzieci ze szko??y podstawowej nr 9 przygotowane przez pani? katechetk? wyst?pi? z monta??em s??owno-muzycznym o ??w. Janie Pawle II.

Za tydzie??, 23 pa??dziernika przypada niedziela misyjna i pocz?tek Tygodnia Misyjnego. Taca b?dzie przeznaczona na misje.

W naszym „Echu Katolickim” przeczytamy:

• Relacja z diecezjalnych obchodów 20 – lecia beatyfikacji Unitów Podlaskich
  • W czym tkwi pi?kno ró??a??ca
  • Jak polscy oficerowie i ??o??nierze trafili do niewoli radzieckiej w Katyniu Aborcja niszczy kobiec? psychik?
  • Dlaczego tak pó??no wykrywamy osteoporoz?.
    W tym tygodniu odeszli do wieczno??ci: +Naumiuk Gra??yna, +S?k Jerzy, +Be?? Janusz, +D?browska Maria

Dodano: 17 Październik 2016