Odwiedzin: 402023

Og??oszenia - Trzydziesta Niedziela Zwyk??a 23.10.2016r

Dzisiaj prze??ywamy ??wiatowy Dzie?? Misyjny, który w naszej Ojczy??nie rozpoczyna Tydzie?? Misyjny. Taca z dnia dzisiejszego b?dzie przeznaczona na misje.

Dzisiaj ró??aniec i Msz? ??w. wieczorow? b?dziemy sprawowa? w intencji S??u??by Zdrowia z racji ??wi?ta ??w.  ?ukasza, które przypada??o w miniony wtorek. ??w. ?ukasz jest patronem S??u??by Zdrowia. Zapraszamy na wspóln? modlitw?.

Zbli??a si? listopad, miesi?c po??wi?cony modlitwie za zmar??ych. Na stoliku za ??awkami i pod oknami s? wy??o??one kartki wypominkowe, na których wypiszemy naszych zmar??ych, polecaj?c ich Bo??emu mi??osierdziu we wspólnej modlitwie Ko??cio??a. Kartki wyra??nie wype??nione przynosimy do zakrystii.

We wtorek, 25 dzie?? miesi?ca ró??aniec odmówimy w intencji  obrony ??ycia. Adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu do 21.00. B?dzie mo??liwo??? spowiedzi.

W pi?tek, 28 pa??dziernika uroczysto??? ??w. Aposto??ów Szymona i Judy Tadeusza, g??ównych patronów naszej diecezji. Mo??na b?dzie spo??ywa? pokarmy mi?sne.

W przysz??? niedziel? przyjad? klerycy WSD i zbior? ofiary na potrzeby WSD.
Za tydzie?? po Mszy ??w. o godz. 10.00 spotkanie z zelatorami K??R.
W przysz??? niedziel? urz?dzamy parafialny „Bal Wszystkich ??wi?tych”. Na godz. 17.00 zapraszamy do sali  dzieci przebrane za dowolnie wybranego  ??wi?tego. B?d? pytania i odpowiedzi na tematy ??wi?tych, ??piewy i s??odycze. Zapraszamy i inne dzieci nie tylko poprzebierane.

Alumni WSD diecezji siedleckiej zapraszaj? na sztuk? pt. „Dzie?? Gniewu”. Organizujemy wyjazd wspólny 8 listopada o godz. 17.00. Koszt dla dzieci i m??odzie??y 10 z??, dla doros??ych 15 z??.

Duszpasterze Akademiccy zapraszaj? wszystkich studentów do udzia??u w katechezach, spotkaniach dyskusyjnych i modlitewnych. Spotkania odbywaj? si? w O??rodku Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Akademickiej 39.(wi?cej w gabl.)

Og??oszenie na temat akcji: „Podaruj  prezent dziecku  z chorob? nowotworow?(gabl)

• Msze ??w. dla niepe??nosprawnych
  • Relikwii nie mo??na traktowa? jak talizmanów
  • Papie?? Franciszek og??osi?? siedmiu nowych ??wi?tych.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Irena Nitychoruk ………….

Dodano: 24 Październik 2016