Odwiedzin: 401957

Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?

8 stycznia 2012, w niedzielÄ? Chrztu Pa??skiego,

w ostatni dzie?? okresu Bo??ego Narodzenia

spotkali??my siÄ? w naszej parafialnej ??wiÄ?tyni

aby jeszcze raz pochyliÄ? siÄ? nad tajemnicÄ? obecno??ci Boga w??ród nas.

Spotkanie przygotowa?? nasz oddzia?? KSM,

a poprowadzi?? je nasz Asystent – ks. Rafa?? Kornilak.

To spotkanie by??o kolejnym z cyklu „Wieczór Chwa??y z . . .”,

które za ka??dym razem gromadzÄ? du??Ä? liczbÄ? m??odych ludzi z naszej parafii i nie tylko…

Uczestniczy??o w nim ok. 500 osób.

Nasze rozwa??ania dotyczy??y has??a roku duszpasterskiego „Ko??ció?? naszym domem”.

Ks. Rafa?? mówi??: „Bóg zamieszka?? w??ród nas.

Jego domem, Jego rodzinÄ? jest wspólnota Ko??cio??a.

Tu pragnie byÄ? obecny i spotykac siÄ? z cz??owiekiem.

Jednak??e my czÄ?sto traktujemy go

jako natrÄ?tnego go??cia w domu, a nie jako dobrego gospodarza”.

Rozwa??ania o ??wiÄ?towaniu Bo??ego Narodzenia zobrazowali??my

poprzez przedstawienie pt. „Prawdziwa magia ??wiÄ?t”.

W jego przygotowaniu pomogli nam Beata i Maciej.

Za oprawÄ? muzycznÄ? wieczoru odpowiedzialna by??a nasza schola m??odzie??owa.

Spotkanie zako??czyli??my gestem podzielenia siÄ? op??atkiem.

Sk??adali??my sobie nawzajem ??yczenia, aby ka??dy móg?? poczuÄ? siÄ? w Ko??ciele jak w domu.

DziÄ?kujemy wszystkim dziÄ?ki którym kolejny „Wieczór Chwa??y z . . .” móg?? siÄ? odbyÄ?.

Zapraszamy na kolejne spotkania z tego cyklu.

ZachÄ?camy do obejrzenia zdjÄ?Ä? i
filmu z tego spotkania . . .

Dodano: 11 Styczeń 2012
Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?Parafia Honorata - Wiecz??r Chwa??y z . . . KolÄ?dÄ?