Odwiedzin: 402005

Og??oszenia - Trzydziesta Druga Niedziela Zwyk??a 06.11.2016r

Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiÄ?ca, po Mszy ??w. o godz. 10.00 adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu. K??R zmieniajÄ? tajemnice ró??a??cowe.

W I niedzielÄ? grudnia zapraszamy, do sali katechetycznej, na spotkanie wszystkie K??R naszej parafii i ca??ego miasta – po Mszy ??w. o godz 10.00.

Przez ca??y listopad o 17.15 odmawiamy ró??aniec wypominkowy i MszÄ? ??w. wieczorowÄ? odprawiamy za naszych zmar??ych polecanych w wypominkach.
W niedziele ró??aniec o 9.30.
6 listopada -     niedziela 9.30, Terebela
7 listopada -     poniedzia??ek 17.15, KsiÄ?cia Witolda
8 listopada -     wtorek 17.15 Jagie????y, Kazimierza Jagiello??czyka, Radziwi????owska
9 listopada -     ??roda 17.15, Zygmunta Augusta
10 listopada -     czwartek 17.15, Zygmunta Starego
11 listopada -     piÄ?tek 17.15, Królowej Jadwigi
12 listopada -    sobota 17.15, Anny Jagiellonki
13 listopada -    niedziela 9.30, Rakowiska.

W poniedzia??ek, podczas Mszy ??w. sprawowanej o godz. 18.00, bÄ?dziemy modliÄ? siÄ? w intencji ks. S??awomira, z racji przypadajÄ?cych imienin.

W ??rodÄ?, 9 listopada przypada ??wiÄ?to Rocznicy Po??wiÄ?cenia Bazyliki Latera??skiej, która jest katedrÄ? biskupa Rzymu - papie??a.

W piÄ?tek, 11 listopada, 98 rocznica odzyskania niepodleg??o??ci przez PolskÄ? – ??wiÄ?to narodowe, bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji Ojczyzny. PorzÄ?dek Mszy ??w. 7.00, 8.30, 10.00 – za OjczyznÄ? i 18.00. Na ten dzie?? ks. bp udzieli?? dyspensy i dlatego mo??emy spo??ywaÄ? pokarmy miÄ?sne. Rozpoczniemy równie?? nowennÄ? przed Jubileuszowym Aktem PrzyjÄ?cia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którÄ? bÄ?dziemy odmawiaÄ? podczas wieczorowej Mszy ??w.

W przysz??Ä? niedzielÄ? ofiary sk??adane na tacÄ? bÄ?dÄ? przeznaczone na Katolickie Radio Podlasie. Do puszek bÄ?dÄ? zbierane ofiary na potrzeby prze??ladowanych wspólnot Ko??cio??a.

26 listopada, w Sali Widowiskowo – konferencyjnej przy Starostwie odbÄ?dzie siÄ? Bal Andrzejkowy. PoczÄ?tek godz. 16.00. WiÄ?cej informacji na plakacie.

Pielgrzymkowe Biuro Podró??y „Arka”, w dniach 12 – 16 maja, organizuje pielgrzymkÄ? do Fatimy w 100-lecie objawie??. WiÄ?cej informacji na plakacie.

• Jak wyglÄ?da??y pierwsze dni odzyskania niepodleg??o??ci w 1918 r.
  • Historia ks. Karola Wajszczuka, bohaterskiego proboszcza par. Drelów
  • O cudach jakie dziejÄ? siÄ? za wstawiennictwem b??. ks. Jerzego Popie??uszki.

W minionym tygodniu odesz??y do Pana: + Kogut Danuta i Klin Hanna……..

Dodano: 08 Listopada 2016