Odwiedzin: 402018

Og??oszenia - Trzydziesta Trzecia Niedziela Zwyk??a 13.11.2016r

Przez ca??y listopad odmawiamy ró??aniec i sprawujemy Naj??wi?tsz? Ofiar? za zmar??ych polecanych w wypominkach:
               niedziela (dzisiaj)   9.30  - Rakowiska
               poniedzia??ek         17.15  - ul. Grunwaldzka, b??. Honorata, Jana Paw??a II, Kwiatowa, Okrzei, Poprzeczna, Ró??ana,
Unitów,??ytnia

17.15  -  Sitnicka, Osiedle Sitnickie
               ??roda                   17.15  -  Terebelska (nr. nieparzyste)
               czwartek              17.15  -  Terebelska (nr. parzyste)
               pi?tek                  17.15  -  Okopowa
               sobota                 17.15  -  Janowska, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego,
Sapie??y??ska, Stefana Batorego

niedziela                9.30  -  Terebela.

W sobot?, 19 listopada, nasz chór b?dzie obchodzi??  10 lecie powstania. O godz. 18.00  b?dzie sprawowana uroczysta Msza ??w. w intencji chóru i koncert, zapraszamy.
W przysz??? niedziel? z racji wspomnienia ??w. Cecylii na Mszy ??w. o godz. 13.00 po???cz? si? wszystkie parafialne zespo??y muzyczne, by uczci? patronk? ??piewu i muzyki sakralnej.

Zbli??amy si? do zako??czenia Roku Mi??osierdzia. W zwi?zku z tym w pi?tek, 18 listopada, zapraszamy wszystkich na godz. 18.00 a przede wszystkim m??odzie?? przygotowuj?c? si? do bierzmowania na Msz? ??w. i na nabo??e??stwo pokutne, oraz wspólne uwielbienie Jezusa Chrystusa w Naj??wi?tszym Sakramencie. Tego wieczoru b?dziemy go??cili u nas wspólnot? „Nazarejczyk” z Terespola, którzy poprowadz? ??piew i adoracj?.
Natomiast w niedziel? o godz. 10.00 uroczy??cie zako??czymy Jubileusz Mi??osierdzia i po- dzi?kujemy Bogu za czas do??wiadczania Jego mi??o??ci i za osob? ??w. Matki Teresy z Kalkuty. Po Mszy  ??w. przy wystawionym Naj??wi?tszym Sakramencie odmówimy Jubileuszowy Akt Przyj?cia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Natomiast o godz. 15.00 od??piewamy Koronk? do Bo??ego Mi??osierdzia, a o 15.30 wyjdziemy z ksi?dzem w grupie niezorganizowanej do ko??cio??a stacyjnego (Chrystus Mi??osierny), by przechodz?c przez Bram? Mi??osierdzia dokona? jej zamkni?cia.
W gablocie znajdziemy plakat z programem zako??czenia Roku Mi??osierdzia w Sanktuarium Chrystusa Mi??osiernego. Uroczysto??ci Jubileuszowe poprzedzi odpust w ??rod? 16.11 o 18 h

Sejm Rzeczpospolitej og??osi?? rok 2017 Rokiem o. Honorata w naszej Ojczy??nie. G??ówne uroczysto??ci odb?d? si? 16 grudnia w Nowym Mie??cie nad Pilic? w 100 rocznic? jego ??mierci. Powinni??my reprezentowa? Bia??? Podlask? i nasz? parafi? na tych uroczysto??ciach. Wyjazd autokarem 16 grudnia o godz. 6.00. Koszt ok. 70 z??.(program w gabl.)

Ks. Marek ma do nabycia bilety na bal bez alkoholowy dla m??odzie??y.

W tym tygodniu op??atki b?d? rozniesione wg nast?puj?cego porz?dku

Bloki – od godz. 17.00
Domy jednorodzinne od godz. 16.00 ; w soboty od godz. 9.00

PONIEDZIA?EK
14 LISTOPADA
    BLOKI – przy  ul. KSI?CIA WITOLDA  i TEREBELSKIEJ   od numeru  45 A - 49 C

15  LISTOPADA    BLOKI   - przy ul. ANNY JAGIELLONKI i
TEREBELSKIEJ   od numeru  49 D  -80

oraz od godz.  16.00  domy jednorodzinne przy ul.
Kwiatowej,  Unitów Podlaskich i Królowej Jadwigi

??RODA
16  LISTOPADA    BLOKI-  przy ul. ZYGMUNTA STAREGO

oraz od godz.  16.00  domy jednorodzinne przy ul.
 Ksi?cia Witolda, ??ytniej  i  Okrzei

17 LISTOPADA    BLOKI   - przy ul. KRÓLOWEJ JADWIGI, KAZIMIERZA JAGIELLO??CZYKA

oraz od godz.  16.00  domy jednorodzinne przy ul.  TEREBELSKIEJ, Osiedle Sitnickie i Poprzecznej

PI?TEK
18 LISTOPADA    BLOKI   - przy ul.  W?ADYS?AWA JAGIE??Y,
 JANA KAZIMIERZA i BATOREGO

19 LISTOPADA
    Od godz. 9.00
BLOKI i  domy jednorodzinne  przy ul  Sitnickiej

Dzi?? zbiórka do puszek na potrzeby prze??ladowanych wspólnot Ko??cio??a

W Echu Kat. przeczytamy:

• Ko??czy si? Rok Mi??osierdzia, ale nie Bo??e Mi??osierdzie
  • Cierpienia nie da si? unikn??
  • Co zmieni??o si? na Ukrainie

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Miros??awa Daczkowska …….

Dodano: 13 Listopada 2016