Odwiedzin: 402017

Og??oszenia 01.01.2017 r - Niedziela Chrztu Pa??skiego 08.01.2017 r

Od dzisiaj w naszym mie??cie rozpoczyna siÄ? cykl koncertów pt. „Bialskie KolÄ?dowanie”. W ka??dÄ? niedzielÄ? stycznia bÄ?dÄ? ??piewa??y parafialne chóry w naszych ko??cio??ach. Dzisiaj w Bialskim Centrum Kultury przy ul. Brzeskiej o godz. 16.00. - zob. gabl.

Dzisiejsza niedziela ko??czy okres Narodzenia Pa??skiego.

Prezydent Dariusz Stefaniuk zaprasza na cykl konferencji w ramach akcji profilaktycznej „ Akademia ??wiadomo??ci Spo??ecznej”. W ka??dÄ? trzeciÄ? niedzielÄ? miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 15.30 w ko??ciele ??w. Antoniego. Pierwszy wyk??ad 15 stycznia bÄ?dzie po??wiÄ?cony uzale??nieniom. - zob. gabl.

W bie??Ä?cym numerze Echa Katolickiego: ??wiadectwo ??ycia niezwyk??ego kap??ana – O sytuacji chrze??cijan na Bliskim Wschodzie – Has??o tego roku duszpasterskiego „Id??cie i g??o??cie Chrystusa wraz z MaryjÄ?” - Horoskopy przeczÄ? zdrowemu rozsÄ?dkowi.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci:  + Irena Szyd??owska……...

Dodano: 09 Styczeń 2017