PiÄ?ta Niedziela Zwyk??a - 05.02.2017 r

Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 wystawienie i adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu. K??R zmieniajÄ? tajemniczki.

Dzisiaj po Mszy ??w. o godz. 16.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców.

Pasterz naszej diecezji ks. bp. Kazimierz Gurda obchodzi dzisiaj 12 rocznicÄ? ??wiÄ?ce?? biskupich, pamiÄ?tajmy o nim w naszych modlitwach.

W sobotÄ?, 11 lutego przypada, liturgiczne wspomnienie Naj??wiÄ?tszej Maryi Panny z Lourdes. Ten dzie?? ??Ä?czymy z obchodami ??wiatowgo Dnia Chorych. Mamy wiÄ?c szczególnÄ? okazjÄ? do pog??Ä?bienia postawy wra??liwo??ci, refleksji i czynnego dzia??ania wobec cierpiÄ?cych i chorych. W naszym ko??ciele MszÄ? ??w. ze specjalnym nabo??e??stwem dla chorych bÄ?dziemy sprawowali o godz. 9.00. Serdecznie prosimy o pomoc chorym i niepe??nosprawnym, seniorom w dotarciu do ??wiÄ?tyni.

Katolicka Szko??a Podstawowa im. Cypriana Norwida rozpoczyna nabór do klasy pierwszej, czwartej i siódmej. Informacje na stronie internetowej i w sekretariacie Katolickiego Gimnazjum przy ul. Kard. Wyszy??skiego 53/55 w Bia??ej Podlaskiej, tel. 83 344 03 69..

W Echu Kat. przeczytamy:

• Czy katolik powinien modliÄ? siÄ? o pieniÄ?dze
  • Jak Lourdes przemienia ??ycie
  • Na jakich dzia??aniach skupia siÄ? wspólnota „Matki w modlitwie”
  • Kim sÄ? ??wieccy konsekrowani
  • O trudnej sztuce przebaczania.
Dodano: 08 Luty 2017